M jak miłość

M jak miłość. Totalna metamorfoza Basi Rogowskiej! Już nie wygląda na 13-latkę - ZDJĘCIA

Basię Rogowską w "M jak miłość" gra już trzecia młoda aktorka. W pierwszych latach życia córka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) miała twarz Diany Dudzińskiej, później Mai Wudkiewicz, a od dwóch lat Kariny Woźniak. Ta ostatnia gwiazda "M jak miłość" jest starsza o cztery lata od swojej bohaterki i w marcu 2023 roku skończy 18 lat, podczas, gdy Basia w "M jak miłość" - 14. Ostatnia metamorfoza Woźniak pokazuje, że aktorka mocno oddaliła się od dziewczynki, którą odgrywa na ekranie. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Totalna metamorfoza Basi Rogowskiej. Już nie wygląda na 13 lat - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Wokół wieku Basi Rogowskiej w "M jak miłość" odbyła się już niejedna afera. O to, że Karina Woźniak nie wygląda na 13-latkę, że przygody młodej Rogowskiej bardziej pasują do 17-latki fani pisali już dawno. Istotnie dramatyczna miłość z Dawidem Jaszewskim nijak nie pasowała to 13-latków, a próby z alkoholem, narkotykami i ucieczki z domu tym bardziej. Ostatnia metamorfoza Woźniak zapewne znów podniesie ciśnienie wiernym widzom serialu - to już dorosła dziewczyna! Czy nadal będzie grała Basię, która dopiero w marcu 2023 roku skończy 14 lat?

Basia w "M jak miłość" nadal jest dziewczynką, której do dorosłości brakuje aż pięciu lat! Dopiero w marcu 2023 córka Rogowskich będzie miała 14. urodziny, a grająca ją Woźniak skończy 18. Ostatnia sesja  sesja ZDJĘCIOWA Woźniak potwierdza, że aktorka jest już dorosłą, piękną kobietą. Jak produkcja serialu pogodzi tę rozbieżność w nowych docinkach?

Z tego, co na razie wiadomo o nowych odcinkach według serwisu AKPA, Basia nadal będzie przeżywała rozterki związane z miłością do Dawida. Ale na jej horyzoncie pojawi się nowy chłopak Wojtek, którego pozna w 1701 odcinku serialu na obozie. Jak dorosła Woźniak poradzi sobie z rolą 14-letniej Basi? Przekonamy się niebawem w TVP2.   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1699: Magda pozna prawdę o śmierci dziecka Andrzeja i Julii. To Kinga jej doniesie

M jak miłość. Sprytny Szymek na tropie złodzieja. 7-letni syn Marcina sam rozwiążę zagadkę kradzieży
Najnowsze