M jak miłość

Totalny absurd M jak miłość! Andrzej czuje się winny, ale wobec nie tej kobiety! Trzymają Julię na siłę i wychodzą takie kwiatki

Wielka afera w "M jak miłość"! Andrzej (Krystian Wieczorek) ma poczucie winy wobec niewłaściwej kobiety! Budzyński chodzi wokół Julii (Marta Chodorowska), nosi jej zakupy i na siłę chce pomagać, choć ona już go nie chce. A Magda (Anna Mucha) "musi wszystko zrozumieć", bo kochanka jej męża straciła być może jego dziecko... Coś tu się zdecydowanie nie zgadza! Jedyną pokrzywdzoną w tym układzie osobą jest Magda i to o jej przebaczenie Andrzej powinien zabiegać. Fani "M jak miłość" są przekonani, że ten absurd wynika z trzymania Julii na siłę w serialu! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Andrzej w M jak miłość tkwi w absurdzie! Co on jest winien Julii - pytają wściekli fani

Andrzej w "M jak miłość" nie może przestać latać wokół Julii. Budzyński ma poczucie winy wypisane na twarzy, aż Julia przestałą mieć ochotę na to patrzeć. W "Kulisach M jak miłość" Marta Chodorowska mówiła, że jej bohaterka "ma serdecznie dość tego współczucia wymalowanego na twarzy Budzyńskiego". Tymczasem fani mają serdecznie dość Julii i przestali rozumieć: dlaczego Andrzej czuje wobec niej jakiekolwiek zobowiązania? 

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pod każdym zdjęciem po0jawiają się wpisy oburzonych absurdalnym zachowaniem Andrzeja fanów. Czy to Magda żali się Kindze (Katarzyna Cichopek)) na ZDJĘCIU z serialu, czy to Paweł baluje na wieczorze panieńskim w bistro - temat "powinności" Budzyńskiego wobec Julii zdominował komentarze!

- Andrzej tak bardzo kocha Magdę, że chce ją odzyskać. Nie przeszkadza mu to, zajmować się Julią i w dalszym ciągu ranić Magdę. Ma wyrzuty sumienia w stosunku do Julii, a w stosunku do Magdy już nie? . Czy scenarzyści nie widzą absurdu scenariusza, który kreują? No ale jak na siłę trzyma się postać Julii w serialu, to potem takie kwiatki wychodzą!!! 

- Przecież Andrzej Magdy nie zdradził , to wszystko było ustawka Julii , kiedy to się w końcu wyjaśni , za długo to trwa ,, scenarzyści zróbcie coś!

- Ten wątek zdrady, to wątek biegania Andrzeja do Julii. I tak biega chłop już od roku. A ja się zastanawiam, co jest w tym tak ekscytującego, że dostajemy ciąg dalszy tego biegania? Mnie to już tylko irytuje.

- Czy mąż Julii może w końcu przyjechać do żony i się nią zająć? Zawalczyć o żonę lub się z nią w końcu rozwieść. Zrobić cokolwiek, by przełamać tą monotonię. Oglądanie scen tylko z Andrzejem i Sylwią jest już nudne. A potrzenie jak Andrzej jest znowu u Julii dodatkowo irytujące!

- Wątek Julii, to już takie męczenie buły!!! A najgorsze jest to, że jak chcesz oglądać Magdę i Andrzeja, to jesteś na nią skazany. Oddziobaczyć się tego nie da!!!

- Cały ten pomysł z rzekomą zdradą ( mam nadzieję ) był okropny, rozwalać tak cudowną parę, jak Magda i Andrzej, którzy są ideałem wzorem do naśladowania, to okrucieństwo 💔. Męczy mnie już ta Julia, wiecznie cierpiąca ☹️. Mam wrażenie, że Madzia będzie miała jakieś zahamowanie w kontekście czułości z mężem, myślę, też iż gdyby nie ten wypadek na Ukrainie, to byłby już dawno rozwód 🥺

- Magda z Andrzej muszą być razem trzymam kciuki 👍❤️ niech Julią z Sylwia znikną z serialu 😡

Nie przegap: M jak miłość. Wybrano nową żonę dla Marcina. Jest lepsza, niż wiecznie skwaszona Iza - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia pozbiera się po próbie samobójczej i pójdzie po swoje! Budzyńscy się od niej nie uwolnią
Najnowsze