M jak miłość

Totalna metamorfoza Soni z M jak miłość. Barbara Wypych już nie przypomina policjantki z czołówki serialu - ZDJĘCIA

Sonia z "M jak miłość" już nie wygląda tak, jak widzimy ją w czołówce serialu! Barbara Wypych zdecydowała się na szokującą metamorfozę. Gdzie się podziała śliczna blondynka z zabawną kitką z tyłu głowy? Ponad rok temu w "M jak miłość" Sonia wyjechała z Jankiem (Tomas Kollarik) z Grabiny w pośpiechu. Po zamachu na komendanta Morawskiego, który wstrząsnął wszystkimi tuż przed jego ślubem z Sonią, policjanci uciekli, aby ukryć się przed zabójcami. W 1654 odcinku "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) pozbyła się ostatniej pamiątki po siostrzenicy w leśniczówce i ślad wszelki po narzeczonych zaginął. Dziś Barbara Wypych w niczym już nie przypomina dawnej Soni - zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Sonia z "M jak miłość" zmieniła się nie poznania. Gdzie się podziała urocza blondynka z czołówki? 

Sonię w "m jak miłość" kochali absolutnie wszyscy. Najdłużej ociągał się z tym Janek, który nie mógł wyleczyć się z miłości do Uli (Iga Krefft), ale ostatecznie policjantka zdobyła jego serce. Zakochana para zdecydowała się na ślub, co zakończyło się dramatycznie. Pod kościołem w Lipnicy pojawił się mafijny cyngiel i postrzelił pana młodego. Janek długo był sparaliżowany, ale Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) ostatecznie postawił go na nogi. I wtedy Sonia z ukochanym zniknęli z "M jak miłość". 

Barbara Wypych od czasu kiedy zagrała Sonię w "M jak miłość" stałą się gwiazdą pierwszej wielkości. Jej rola Andzi w "Stuleciu Winnych" powaliła fanów, a to nie koniec nowych wyzwań zdolnej, młodej aktorki. Jako Winna Wypych zamieniła się w staruszkę, co nie tylko było zasługą charakteryzacji - utalentowana gwiazda zmieniła nawet głos! Jak wygląda dzisiaj Sonia z "M jak miłość"?

Wypych opublikowała na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA, na których ślad po Soni, jaką widzimy co tydzień w czołówce "M jak miłość, zaginął. Gwiazda nie przypomina też w niczym Andzi Winnej, która umarła w 4 sezonie serialu. Młodziutka gwiazda ma na głowie ciemne loczki szatynki i wygląda jak "mokra Włoszka", szalenie modna stylizacja w latch 80-tych ub.w. Czy to nowy projekt rozchwytywanej gwiazdy? 

- Bywa, że (bywa, bywa) czasem dziwna - skomentowała Wypych ZDJĘCIA w nowej fryzurze, cytując wielki przebój Beaty Kozidrak "Taka Warszawa". 

W jakim nowym projekcie zobaczymy Sonie z "M jak miłość" dowiemy się na pewno niebawem. Może również pojawią się informacje, czy jej urocza policjantka i Janek pojawią się jeszcze kiedyś w Grabinie. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1674: Niezwykłe przymierze Magdy i Pawła. Po odkryciu zdrady Andrzeja w środku nocy pobiegnie do Zduńskiego! Żal będzie na to patrzeć – ZDJĘCIA 

M jak miłość, odcinek 1549 ZWIASTUN. Janek zaginie! Sonia w rozpaczy po stracie ukochanego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze