M jak miłość

Totalna metamorfoza Marty z M jak miłość! W wyglądzie Dominiki Ostałowskiej uwagę przykuwa jeden szczegół ! Będzie nowy romans?-ZDJĘCIA

Marta z "M jak miłość" zmieniła się nie poznania! Dominika Ostałowska wygląda tak, jakby straciła 20 lat i znów mogła łamać serca! Czy w nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków Martę czeka nowy romans? Zapowiadało się na to, że Argasiński (Karol Strasburger) postanowił uwieść matkę Łukasza (Jakub Józefowicz) i może mu się to udać. Tyle, że były mąż Patrycji (Alżbeta Lenska) ma wady, których lepiej byłoby unikać... Czy Argasiński w "M jak miłość" złamie Marcie serce po wakacjach 2023? A może Wojciechowska spotka innego mężczyznę, który okaże się tym jedynym? Zobacz, jak potrafi zmienić się Dominika Ostałowska w GALERII ZDJĘĆ!

Marta z M jak miłość oszałamia nowym wyglądem! Zobacz jak się zmieniła Dominika Ostałowska w GALERII ZDJĘĆ!

Córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (ś.p. Witold Pyrkosz) w "M jak miłość" to piękna kobieta, która na swej życiowej drodze złamała wiele serc. W tym własne, bo nie wszystkie jej romanse i miłości miały szczęśliwy przebieg i finał. Marta jest matką dorosłego już Łukasza i nastoletniej Ani. Jednak Wojciechowska ostatecznie w życiu postawiła na swoją karierę prawniczki i temu się poświęciła. Prze kilka lat Marta pracowała nawet za granicą, ale ostatecznie wróciła do Warszawy i pracy prokuratora. Jak te wszystkie doświadczenia zmieniły córkę Mostowiaków?

Fani "M jak miłość" zastanawiają się, czy Marta spotka jeszcze wielką miłość. W ostatnim sezonie zainteresował się nią Argasiński, który nie ma dobrych konotacji, jako mąż i kochanek. Znęcał się na swoją żoną Patrycją, zdradzał ją, aż ostatecznie stracił ją na rzecz Łukasza. Czy Jerzy w nowym sezonie złamie serce Marty z zemsty za miłość jej syna i swojej byłej żony? A może to Wojechowska odnajdzie nową miłość, z daleka od manipulanta?    

Grająca Martę w "M jak miłość" potrafi dokonywać niesamowitych metamorfoz na ekranie, w teatrze i prywatnie. Ostatnio gwiazda znów wypiękniała i "zgubiła" gdzieś 20 lat. Co ją tak odmieniło?

Piękny dzień od kilku dni 😁 - tak podpisała Ostałowska swoje nowe ZDJĘCIE na Instagramie. Gwiazda "M jak miłość" wyraźnie ma 20 kg mniej, rozwiane blond loki i ciemne okulary, spod których tajemniczo się uśmiecha. 

- Pięknie Wyglądasz Dominiko❤️🔥 - fani pospieszyli z gratulacjami. 

- Wspaniale ❤️życzę Pani miłego wypoczynku 🍀

- Pięknie 🌳🌸

- Świetne widoki i świetnie Pani wygląda

- ❤️😍 Pięknie pani Dominiko 😍❤️

- Super pani Dominiko

- Pięknie😍

Nie przegap: Koniec Magdy i Andrzeja w M jak miłość? Anna Mucha zapowiedziała wielkie zmiany - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze