M jak miłość

Tak zmieniła się Marysia z M jak miłość! Nowa twarz Małgorzaty Pieńkowskiej powala na kolana - ZDJĘCIA

Marysia w "M jak miłość" to jedna z kluczowym postaci. Córka Barbary (Teresa Lipowska) i matka bliźniaków Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek) Zduńskich oraz 15-nastoletniej, Basi Rogowskiej (Karina Woźniak) jest już ikoną stylu i charakteru. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) jest łagodna i niekonfliktowa, ale kiedy ktoś jej "zajdzie za skórę", potrafi zawalczyć o swoje, zwłaszcza kiedy chodzi o rodzinę. Małgorzata Pieńkowska to jedna z najjaśniejszych gwiazd "M jak miłość", w dodatku czas jest jej wielkim sprzymierzeńcem! Z roku na rok Marysia pięknie, ale teraz to już nas powaliła na kolana! Zobaczcie TO w GALERII ZDJĘĆ!

Marysia z "M jak miłość" coraz piękniejsza! Zobacz najnowsze ZDJĘCIA w GALERII!

Małgorzata Pieńkowska od zawsze kojarzona jest z postacią Marysi w "M jak miłość". To cudowna kobieta! Córka Barbary i Lucjana Mostowiaków powoli buduje swój życiowy sukces, bez licznych romansów i innych wyskoków, które stały się udziałem jej sióstr. Marysia wyszła za mąż dwa razy. Jej pierwszy mąż Krzysztof, ojciec Piotra i Pawła zmarł nagle na zawał. Teraz nad rodziną Zduńskich zawisła realna groźba, że Piotrek powtórzy los ojca. Drugi mąż Marysi to znany lekarz, szef przychodni w Lipnicy, Artur Rogowski (Robert Moskwa). Małżonkowie tworzą udany związek, a ich córka Basia wyrasta na mądrą i piękną dziewczynę!

Marysia w "M jak miłość" nie składa jednak kobiecej "broni" jako matka dorosłych dzieci i stateczna żona. Pieńkowska niezmiennie pięknieje i co jakiś czas oszałamia swoich fanów urodą i młodzieńczym wyglądem. Musimy przyznać, że tym razem powaliła nas na kolana - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Tajemniczo uśmiechnięta Marysia w "M jak miłość" na czarno-białej fotografii stylizowanej na lata 7-te - to jest hit! Małgorzata Pieńkowska wygląda na kobietę tylko trochę starszą od swojej córki, a na pewno na swoją młodszą siostrę. A Wam jak się podoba nowa Marysia?

Nie przegap: M jak miłość. Piotrek przeżyje zawał serca, ale to nie koniec nieszczęść u Zduńskich. Z Pawłem też będzie kiepsko w nowym sezonie - ZDJĘCIA

Gwiazda M jak miłość pomstuje na warunki na planie! Katarzyna Cichopek nie jest w stanie pracować na Deszczowej
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze