M jak miłość

Tak się zmieniała Basia w M jak miłość! Unikalne ZDJĘCIA dorosłej Gabrieli Raczyńskiej - ZDJĘCIA

Basia w "M jak miłość" pojawiła się po raz pierwszy w 986 odcinku sagi rodu Mostowiaków. Córka (Gabriela Raczyńska) ukochanej Pawła (Rafał Mroczek), Ali (Olga Frycz) z miejsca podbiła serca Zduńskich i Mostowiaków. Również fani "M jak miłość" pokochali uroczą blondyneczkę o złotym sercu. Dziś dorosła Gabriela Raczyńska zmieniła się nie do poznania - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Tak zmieniała się córka Pawła! Nie ma już śladu po złotowłosym aniołku

Basia w "M jak miłość" zaczęła grać jako mała dziewczynka. Urocza córka Ali z miejsca podbiła serca całej rodziny Mostowiaków, a Paweł dosłownie oszalał na jej punkcie. Związek Zduńskiego z Alą zakończył się pięknym ślubem, na którym mała Basia była ważną "osobistością". Dziś Ali dawno nie ma już śladu, a że okazała się wyrodną matką, w dorosłe życie wprowadziła Basię ostatnia żona Pawła, Franka (Dominika Kachlik). Jak zmieniła się przybrana córka Pawła przez te lata?

Basia i grająca ją Gabriela Raczyńska dorastają razem na planie "M jak miłość". Słodka dziewczynka na naszych oczach zmieniła się w dorosłą kobietę! Na szczęście dobre serce Basi pozostało nietknięte, więc jej zmiany wizerunku fani serialu przyjmują z aprobatą. 

Młoda gwiazda "M jak miłość" nie przesadza za swoją aktywnością w mediach społecznościowych, ale ma konto na Instagramie, na którym chwali się zmianami stylu. Jak malutka złotowłosa zmieniła się w kruczoczarnego "łabędzia"? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!   

Nie przegap: Psychopatka Julia z M jak miłość odeszła z serialu. Marta Chodorowska ujawniła co się stało z jej bohaterką - ZDJĘCIA

Tak Zduńscy z M jak miłość świętowali dzień dziecka. Rafał Mroczek po raz pierwszy ujawnił swoje ZDJĘCIA ze szkoły – WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze