M jak miłość

Tak Andrzej z M jak miłość świętował 48. urodziny! Zobacz jak zmieniał się Krystian Wieczorek. Wygląda na swoje lata? - ZDJĘCIA

Gwiazdor "M jak miłość", który wciela się w mecenasa Andrzeja Budzyńskiego, właśnie skończył 48 lat. Krystian Wieczorek świętował ten dzień razem z żoną, Marią Wieczorek, którą poznał na planie sagi rodu Mostowiaków. W "M jak miłość" Maria Szafirska wcielała się w rolę Pauliny, nauczycielki Ani (Gabriela Świerczyńska) i wtedy z tatą dziecka połączył ją płomienny romans. Uczucie przeniosło się do rzeczywistości, miłość aktorów przetrwała i dziś państwo Wieczorek wychowują razem córeczkę Anielkę. Małżonków dzieli 17 lat różnicy, a serialowy Budzyński właśnie skończył 48 lat. Czy przystojniak z "M jak miłość" w ogóle wygląda na swój wiek? Oceńcie sami w ogromnej GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdor M jak miłość tak się bawił w 48. urodziny! Wygląda na swój wiek? 

Budzyński w "M jak miłość" mocno się zmienił na przestrzeni lat. Przystojny był zawsze, ale jemu akurat czas dobrze służy. Fani komentują często na profilu Krystiana Wieczorka na Instagramie, że jest "jak dobre wino, im starszy tym lepszy". Ale i charakter Andrzeja w serialu bardzo się zmienił. Kiedyś to był bawidamek, który nie stronił od kolejnych przygód miłosnych, przez co zresztą rozpadło się jego małżeństwo z Martą (Dominika Ostałowska). Ale teraz mecenas Budzyński uchodzi za wzór cnót wszelakich! 

Teraz gwiazdor "M jak miłość" świętował ważną rocznicę. Krystian Wieczorek 5 sierpnia 2023 skończył 28 lat i ten ważny dzień spędził oczywiście w towarzystwie pięknej żony, Marii Wieczorek. Czy aktor w ogóle wygląda na swoje lata?

Andrzej w "M jak miłość" jest cudownym mężem Magdy i choć dal się na chwilę omotać psychopatce Julii (Marta Chodorowska), ostatecznie wyjdzie z tej afery "obronną ręką". W prawdziwym życiu Krystian Wieczorek również bardzo kocha żonę i często chwali się urodą i poczuciem humoru na ZDJĘCIACH na Instagramie. Jak małżonkowie obchodzili urodziny aktora?

Gwiazdor "M jak miłość", "Komisarza Alexa", "Pierwszej miłości", "W rytmie serca" i wielu innych pozycji aktualnie jest w podróży na południu Europy. Aktor pokazał na swoim profilu na Instagramie relację z Chorwacji. Tam właśnie obchodził swoje 48. urodziny i wygląda na bardzo szczęśliwego człowieka!

- Dzień korekty😉Żona mnie uświadomiła,że się odmłodziłem a pomyłka zaowocowała życzeniami dla niej😁#48 #allwayslookonthebrightsideoflife #godday❤️+ #wdrodze #mojapięknażona - napisał gwiazdor "M jak miłość" pod radosnym ZDJĘCIEM. 

Ty już wiesz czego! 😉 ❤️ - pospieszyła z życzeniami serialowa żona Wieczorka, Anna Mucha.

- Wszystkiego najlepszego bracie. - życzył koledze z planu Marcin Mroczek, Piotrek Zduński z "M jak miłość".  

- LOVE❤️❤️

- Spełnia marzeń i pięknych chwil. 😍

- Wszystkiego najlepszego, dobrego z okazji urodzin 🥳 p. Krystianie, dużo zdrowia szczęścia oraz świetnych ról filmowych, serialowych i teatralnych oraz spełnienia marzeń, życzę pozdrawiam

- Wszystkiego najlepszego panie Krystianie dużo zdrowia i spełnienia marzeń 😘🥳🎂🥰

- Dużo zdrówka i radości 🌹🌹🌹

Nie przegap: M jak miłość. Tak skończy Julia Malicka. Po oszustwie z zabójstwem trafi tam gdzie już dawno powinna

M jak miłość. Mikołaj Roznerski wrócił na plan! Marcin już nie płacze i tryska szczęściem!
Najnowsze

Materiał sponsorowany