M jak miłość

M jak miłość. Tak skończy Julia Malicka. Po oszustwie z zabójstwem trafi tam gdzie już dawno powinna

Tak w "M jak miłość" skończy psychopatka Julia Malicka (Marta Chodorowska). Będą łzy, szlochy, histerie, rozwiany włos i kompletna porażka. Powszechnie szanowana prawniczka po próbie wrobienia Andrzeja (Krystian Wieczorek) w zabójstwo samej siebie trafi dokładnie tam, gdzie już dawno powinna. Jak do tego dojdzie w nowym sezonie "M jak miłość"? Nie tak prosto, bo Julii uda się zniknąć, zostawiając po sobie upozorowane miejsce "zabójstwa". Ale cała prawda wyjdzie na jaw i wszyscy dowiedzą się, jaka to wariatka! Sprawdź szczegóły.

M jak miłość. Malicką w nowym sezonie spotka nareszcie kara! Gdzie trafi po swoim największym szwindlu?

Julia w "M jak miłość" to jedna z tych postaci, których nie da się polubić. Podstępna manipulatorka najpierw wrobiła Andrzeja w dziecko, a po wakacjach spróbuje wsadzić go za kratki za zabójstwo. Wszystko to Malicka robi w otoczce miłej, łagodnej i spokojnej "ofiary losu", a tak naprawdę to niebezpieczna psychopatka! Gdzie trafi, kiedy prawda o jej chorych spiskach wyjdzie na jaw?

Fani "M jak miłość" od dawna deklarują, że nie chcą dłużej Julii oglądać w serialu. Nic dziwnego, to przez nią Magda (Anna Mucha) straszliwie cierpiała, a Andrzej miotał się między powinnością wobec rzekomej kochanki, a poczuciem winy wobec żony. A po wakacjach będzie jeszcze gorzej!

Andrzej w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" zostanie aresztowany pod zarzutem morderstwa Malickiej i u Budzyńskich znów zadzieje się wielki dramat. Julia zniknie w Toskanii, ale na szczęście psycholka zostawi po sobie ślad życia!

Kiedy policja ustali w "M jak miłość" co tak naprawdę dzieje się z Malicką pozostaną tylko dwa wyjścia. Albo pani mecenas trafi na długie lata za kratki, albo do psychiatryka! Fani serialu już wybrali opcję na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u oraz w postach na profilu "M jak miłość" na Instagramie.

- 👮👮👮👮👮Julkę zamknąć szpitalu psychatryku

- Psychopatka do wariatkowa z nią

- Niech sczeźnie w tworkach!

- Ta psycholka nie powinna nigdy chodzić wolna!

- Po co ją jeszcze pokazywać? To wariatka

- może Andrzej w końcu ujawni czyja byla ta ciaza?

A co Wy myślicie na ten temat? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Budzyński przekaże Kindze decyzję kancelarii po zawale Piotrka. Zduński nigdy się na to nie zgodzi

M jak miłość. Julia trafi na policję! Nieobliczalną wariatką zajmie się ten policjant
Sonda
Jak powinna skończyć Julia w "M jak miłość"?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze