M jak miłość

Szok w M jak miłość! Totalna metamorfoza Ani, ale tylko z wyglądu! Odbije Basi kolejnego chłopaka? - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach pojawi się zupełnie nowa Ania (Gabriela Świerczyńska)! Ale zmiana dotyczyć będzie tylko wyglądu młodej Wojciechowskiej. Wyciekły ZDJĘCIA z planu, na których widać, że córka Marty (Dominika Ostałowska) z brunetki stała się jasną blondynką! Ale to nie koniec zmian. Prawdopodobnie wróci Ania z dawnych lat, która nie miała żadnych oporów, aby odbić kuzynce Basi (Gabriela Raczyńska) chłopaka Damiana (Oliwer Proctor). Czy teraz weźmie się za Jaśka (Stanisław Dusza)? Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Nowa Ania w M jak miłość. Blondynka znów odbije Basi chłopaka?

Ania w "M jak miłość" to nastolatka, która sprawia najwięcej problemów. Jeszcze w szkole odbiła chłopaka Basi, przez córka Pawła (Rafał Mroczek) bardzo długo cierpiała. Damian został partnerem Ani, ale ona zakochała się w nauczycielu Adamie (Wojciech Świeściak) i z tej miłości swojego chłopaka rzuciła. Warecki oczywiście nie chciał zadawać się z uczennicą, więc Wojciechowska próbowała popełnić samobójstwo, aby zwrócić jego uwagę. Długo wychodziła z tej "przygody" na terapii, ale w końcu udało jej się odzyskać Damiana. Tyle, że wtedy on odleciał z matką do USA i Ania znów jest sama. Czy po wakacjach zabierze się za kolejnego chłopaka Basi?

Córka Pawła w "M jak miłość" w międzyczasie wyrosła na prawdziwą piękność i znalazła wielką miłość w osobie Jaśka. Młodzi zakochani przeżyli już ze sobą swój "pierwszy raz", a nawet zamieszkali razem, bo Jasiek musiał uciekać przed ojcem zboczeńcem, Igorem (Bogusław Kudłek). Ania z Basią znów zaprzyjaźniły się i wyglądało na to, że Wojciechowska już wyrosła ze swoich problemów emocjonalnych. Czy to była tylko chwilowa zmiana?

Wyciekły ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" na których Ania znów zmieniła wygląd! Wojciechowska nosiła już prawie wszystkie kolory włosów, ale jeszcze nigdy nie była taką jasną blondynką! Ania występuje u boku serialowego Jaśka, z którym bawi się w najlepsze, co może wyglądać nawet na uwodzenie! Nigdzie obok nie widać Basi...

Czy odmieniona Ania w "M jak miłość" wróci do dawnych zwyczajów i zacznie podrywać chłopaka swojej kuzynki? Mamy nadzieję, że Jasiek jest takim przyzwoitym chłopakiem na jakiego wygląda i nie odezwą się w nim geny jego ojca.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Osamotniony Paweł przegra walkę o córkę. Nigdy sobie tego nie daruje

M jak miłość. Julia trafi na policję! Nieobliczalną wariatką zajmie się ten policjant
Najnowsze