M jak miłość

Szok! Marcin z M jak miłość już tak nie wygląda! Metamorfoza gwiazdora zniewoliła fanów - ZDJĘCIA

Marcin (Mikołaj Roznerski) to największy przystojniak "M jak miłość". Detektyw Chodakowski przeszedł też w serialu wielką przemianę od bawidamka do wiernego męża i wspaniałego ojca. Niestety nie spotkała Marcina za to nagroda - Iza (Adriana Kalska) zdradziła go z Radkiem (Philippe Tłokiński), a on się załamał w finale sezonu. Teraz gwiazdor ma czas odpocząć od emocji na planie "M jak miłość" i pokazuje na swoim profilu na Instagramie jak wygląda. To jest dopiero metamorfoza! Musisz TO zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Nowy Marcin po wakacjach? Roznerski zmienił się nie do poznania - ZDJĘCIA

Bez Marcina w "M jak miłość" trudno sobie wyobrazić ten serial. Przystojniak podbił serca wszystkich fanek, a dobrym sercem i wielką przemianą duchową zaskarbił sobie sympatię milionów. W ostatnim sezonie wszyscy płakali razem z Chodakowskim, kiedy zdradziła i porzuciła go Iza. Na szczęście Roznerski odpoczywa od łez na planie i nieźle szaleje na wakacjach. Także z wyglądem!

Marcin w "M jak miłość" zmienił się na przestrzeni lat ze ślicznego chłopca w przystojnego, silnego mężczyznę. Prywatnie gwiazdor często zaraża swoich fanów na Instagramie... uśmiechem! Tym razem wyluzowany Roznerski zaprezentował coś jeszcze. Chodzi o jeden szczegół!

- Zarośnięty … uśmiechniętyłapie … piękne chwile … które uskrzydlają mnie jak motyle … Chciałem zadać Wam pytanie … Jak Wasze wakcjowanie ☺️😜❤️ - napisał gwiazdor "M jak miłość" na swoim profilu pod wakacyjnym ZDJĘCIEM. I posypały się komentarze zachwyconych fanów

- Super letnio wakacyjnie☀️☕️🏖

- A wakacje super, widziałam Ciebie dzisiaj.

- Czyżby Szczawnica? 😍😍😍😁😉

- Wakacjowanie z kawiarką i kawką! Czyli nie może być lepiej 😄

- Widziałem Cię wczoraj jak jechałeś rowerem ze Szczawnicy w stronę Czerwonego Klasztoru 😁

- Super!!!🌞

- wakacje super cierpię przez brak m jak miłość

Naszym zdaniem wakacyjny Marcin z "M jak miłość" mógłby zawitać po wakacjach do serialu. Zamiast łez po zdradzie żony uśmiech uleczyłby wszystkie rany! A zresztą wcale nie jest takie pewne, że Iza nie chciałaby wrócić do rodziny. 

A jak Wy uważacie, gwiazdor "M jak miłość" lepiej wygląda z wakacyjnym luzem i zarostem, czy w serialu? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO! 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Iza zrozumie swój błąd i wróci do rodziny?! Matka wygra z kochanką

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Sonda
Który Marcin z "M jak miłość" podoba Ci się bardziej: z brodą, czy bez?
Najnowsze