M jak miłość

Syn gwiazdora M jak miłość bohaterem hitu TVP! W obsadzie gwiazdy Stulecia Winnych i Barw szczęścia - ZDJĘCIA

Sensacyjne odkrycie prosto z "M jak miłość"! Syn znanego bohatera poszedł w ślady ojca i bryluje jako gwiazdor w nowym hicie TVP! Sławny tata, Jacek Lenartowicz był w "M jak miłość" wspólnikiem i szefem samego Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek), a teraz jego potomek został synem głównych bohaterów w następcy "Stulecia Winnych". W nowym serialu widzimy też gwiazdę sagi Ałbeny Grabowskiej, Sonię Mietielicę, a nawet gwiazdora "Barw szczęścia"! Gdzie możemy zobaczyć przystojniaka, który idzie w ślady ojca i gwiazdy największych seriali? Zobacz GO w GALERII ZDJĘĆ!

Syn gwiazdora "M jak miłość" bryluje w nowym hicie TVP! Zobaczcie jaki przystojniak!

Ten bohater w "M jak miłość" był szefem i wspólnik samego Pawła Zduńskiego! To właśnie Jan Zawadzki był właścicielem pubu "Oaza", w którego podwojach toczyły się niezwykle ważne wydarzenia w życiu syna Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Teraz na ekrany z przytupem wkracza syn Jacka Lenartowicza, Eryk. Zaczęło się od "Leśniczówki", ale teraz młody przystojniak gra w nowym hicie TVP u boku wielkich gwiazd!

Nowym serialem, który ma ambicję zastąpienia widzom w niedzielne wieczory "Stulecia Winnych", jest "Dom pod Dwoma Orłami". Jedną z łownych ról gra w nim serialowa córka Ani Winnej (Urszula Grabowska), Sonia Mietielica. Ale na tym nie kończą się wielkie nazwiska.

Akcja "Domu pod Dwoma Orłami" toczy się na kilku planach czasowych, więc tę samą postać Zofii Szablewskiej grają aż dwie aktorki. Małgorzata Zajączkowska gra dzisiejszą babcię Zofię, a jej młodsze wcielenie, Zosi odtwarza Karolina Gruszka. Historia polsko-niemieckiej rodziny mieszkańców tytułowego domu i apteki w jednym, zaczyna się podczas wielkiej powodzi we Wrocławiu w 1997 roku. Serialowa wnuczka babci Zofii, Marianna - w tej roli Sonia Mietielica - w obliczu katastrofy zaczyna zgłębiać rodzinne tajemnice...

Męskich bohaterów w "Domu pod Dwoma Orłami" grają znane nazwiska: Jan Frycz, Grzegorz Małecki, Andrzej Seweryn, Przemysław Stippa (Władek w "Barwach szczęścia"). 

I tak poznajemy syna młodej Zosi, w rolę którego wciela się właśnie syn gwiazdora "M jak miłość", Eryk Lenartowicz. . Jak wygląda młody aktor, syn znanego gwiazdora i jakiego formatu gwiazdy mu towarzyszą zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!   

Nie przegap: Krystian Wieczorek odejdzie z M jak miłość? Dostał rolę Adama w Pierwszej miłości! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Sonda
Czy oglądasz "Dom pod Dwoma Orłami"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze