M jak miłość

Sonia z M jak miłość już nie przypomina policjantki. Zobacz jak się zmieniła Barbara Wypych - ZDJĘCIA

Sonia (Barbara Wypych) w "M jak miłość" to jedna z tych bohaterek, za którą tęskni się latami. Narzeczona Janka (Thomas Kollarik) zdobyła serca widzów nie tylko prawością i dobrym charakterem dzielnej policjantki. Sonia walczyła o ukochanego jak lwica i przeczekała jego wielką miłość do Uli (Iga Krefft). Kiedy Sonia i Janek już mieli stanąć na ślubnym kobiercu, zawodowy zabójca oddał w kierunku pana młodego śmiertelne strzały. Cud go uratował, ale Morawski został niepełnosprawny. Sonia i to przetrwała, czuwając przy łóżku wściekłego na cały świat komendanta. Niestety, niedługo po tym wszystkim Sonia i Janek wyjechali z Grabiny i słuch wszelki po nich zaginął. Jak teraz wygląda jedna z najbardziej lubianych bohaterek serialu? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Jak teraz wygląda policjantka Sonia? Barbara Wypych zmieniła się nie do poznania

Kiedy Barbara Wypych zniknęła z "M jak miłość" dość szybko rozwinął się wątek jej bohaterki Andzi w "Stuleciu Winnych". Kobieta po latach wróciła do Brwinowa i stanęła na ślubnym kobiercu obok ukochanego Stanisława i byli razem aż do tragicznej śmierci w noc wprowadzenia stanu wojennego w Polsce w 1981 roku. Jak teraz wygląda i co robi popularna aktorka?

Fani "M jak miłość" do dziś przy prawie każdej okazji dopytują, kiedy do serialu wrócą Sonia i Janek. Nic dziwnego, tak dobrej, wiernej i cierpliwej miłości próżno szukać nawet w serialu. Gwiazdy, grające policjantów i produkcja serii konsekwentnie milczą na temat ewentualnego powrotu, więc wydaje się on coraz mniej prawdopodobny. Ale może wszyscy zostaną zaskoczeni po wakacjach 2023?

Na razie śliczna gwiazda "M jak miłość" reprezentowała "Stulecie Winnych" na rozdaniu Telekamer. Serial zajął 3. miejsce w głosowaniu publiczności, co twórców napawa dumą tym bardziej, że od ponad roku nie ma go już na antenie TVP1. 

Sonia z "M jak miłość" kilkanaście tygodni temu świętowała także prywatną rocznicę. Piękna policjantka i Andzia Winna w jednym skończyła 31 lat. Naszym zdaniem, Wypych jest jedną z tych aktorek, które doskonale potrafią zagrać i młodziutką policjantkę, jak i panią Winną w podeszłym wieku. Kiedy zobaczymy ją znów w serialu?

Wątek Soni w "M jak miłość" nie został zamknięty, więc drzwi dla niej wciąż są otwarte. Andzia w "Stuleciu Winnych" umarła, ale 5 sezon serii ma być prequelem, więc i tam może się pojawić jako młodziutka dziewczyna. Zanim jednak zobaczymy ulubioną bohaterkę na ekranie zobaczcie Państwo, jak się zmienia gwiazda w GALERII ZDJĘĆ!  

Nie przegap: Nowa czołówka M jak miłość po wakacjach 2023? Idealna pora na zmianę! Usuną Izę od Marcina i dzieci, dorzucą nowych bohaterów - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze