M jak miłość

Śmierć Jakub Karskiego M jak miłość nie wydarzy się w 1700 odcinku! Fani zachwyceni finałem wątku chorego na białaczkę detektywa

W 1700 odcinku "M jak miłość" Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) cudownie ozdrowieje! Przyjaciel Marcina (Mikołaj Roznerski) i ukochany Kasi (Paulina Lasota) nie tylko nie umrze, ale zacznie błyskawicznie wracać do zdrowia! Fani "M jak miłość" są zachwyceni takim rozwojem wydarzeń, bo ich zdaniem wystarczy już zdrad i pożegnań w serialu i czas na triumf miłości. I dokładnie tak właśnie będzie w przypadku umierającego na białaczkę Jakuba! Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1700 odcinku "M jak miłość" stanie się prawdziwy cud! Umierający na białaczkę Jakub, któremu lekarze nie będą dawali już żadnych szans na przeżycie, raptem zacznie gwałtownie wracać do zdrowia. Wszystko dzięki akcji, którą błyskawicznie przeprowadzą Kasia z Anetą (Ilona Janyst), a rozwiązanie podpowie im Olek (Maurycy Popiel). To on przypomni żonie, jak uratowała mu życie niespodziewanym ślubem w więzieniu. I ukochana Karskiego, dzięki pomocy Chodakowskich zrobi dokładnie to samo!

Fani "M jak miłość", którzy czytają pilnie, co wydarzy się w nowych odcinkach ich ulubionego serialu, są zachwyceni takim obrotem spraw u umierającego Jakuba. Widzowie komentują, że już "wystarczy śmierci" w "M jak miłość" i nie trzeba zmieniać serii na "M jak Morderstwo"...

Kiedy na oficjalnym profilu superseriale.se.pl na portalu Facebook zamieściliśmy informację o cudownym ozdrowieniu Kuby w "M jak miłość" widzowie dali upust wielkiej radości. 

Miłość sprawia cuda .??

- Byłam pewna że nie umrze cuda się zdarzają bardzo się cieszę bo polubiłam ta pare

- Super bo są wspaniałą parą

- Takie cuda tylko s filmach w życiu niestety nie ma takiego happy zakończenia

- Kasia Stróżyczak No i dobrze ze we filmach dlatego sa filmy

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1699: Magda pozna prawdę o dziecku Andrzeja To Kinga jej doniesie

M jak miłość odcinek 1696 ZWIASTUN. Ślub Kasi i umierającego Jakuba. Kryzys w małżeństwie Chodakowskich pogłębi się
Najnowsze