M jak miłość

Sensacja w M jak miłość. Ula wróci do Grabiny? Arkadiusz Smoleński pokazał ciut za dużo na Instagramie – ZDJĘCIA

Do "M jak miłość" wraca Ula (Iga Krefft)? Byłby to niezły szok dla fanów serialu. Żona Bartka (Arkadiusz Smoleński) zniknęła w paskudnym stylu. Najpierw Ula oszukała Barbarę (Teresa Lipowska) i męża, że nie ma zamiaru emigrować do Australii, tylko wraca do domu. I zrobiła dokładnie odwrotnie. Zrozpaczony Bartek poleciał za żoną za ocean, ale w 1746 odcinku "M jak miłość" wróci "zbity jak pies", bo Ula go porzuci i wyjedzie z Kalinką (Oliwia Kępka) do innego miasta. Ale właśnie na oficjalnym profilu Smoleńskiego na Instagramie wyciekły nowe ZDJĘCIA z planu, na których widać Ulę! Czyżby teraz ona miała popędzić za mężem do Grabiny?

Ula wraca do M jak miłość? Ciekawe kto się ucieszy

Ula z "M jak miłość" miała zniknąć na zawsze. Takie były szumne zapowiedzi Krefft, która ogłosiła, że już nie chce grać w serialu, który przyniósł jej sławę i zamirze zająć się karierą muzyczną. Chyba jednak coś pójdzie nie tak, bo na najnowszych ZDJĘCIACH z planu sagi rodu Mostowiaków Bartek pokazuje Ulę! Bardzo jasna blondynka jest wprawdzie ukryta w samochodzie, ale w zbliżeniu widać, że to wnuczka Mostowiaków - zobacz TO w GALERII!

Jak do tego dojdzie w "M jak miłość", że niewdzięczna Ula pojawi się w Grabinie jest na razie wielką tajemnicą. Gdyby nie ZDJĘCIA, które opublikował Smoleński na swoim profilu na Instagramie, nikt by o tym nie wiedział. Po co żona Bartka przyleci znów do Polski? Czyżby miała zacząć żałować, że straciła rodzinę?

Ula w "M jak miłość" nie będzie miała łatwo po powrocie. Nie wiadomo, czy ktokolwiek ucieszy się z jej przyjazdu, a już na pewno nie fani. Kiedy zapytaliśmy na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u na czyj powrót do serialu widzowie najbardziej czekają, padło wyraźnie: - Na Bartka, ale bez Uli!

Barbara w "M jak miłość" zapewne wybaczy wnuczce kłamstwo i ucieczkę od rodziny. Ale zapewne będzie jedyną osobą, którą widok Mostowiaczki ucieszy. Po co wróci Ula przekonamy się śledząc wątek Bartka od 1746 odcinka serialu.

A Ty ucieszysz się z powrotu Uli do Grabiny? Daj znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO! 

Nie przegap: Oni wylecą z M jak miłość? Zabraknie czwórki bohaterów. Ktoś po nich zapłacze? – ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Sonda
Ucieszysz się z powrotu Uli do "M jak miłość"?
Najnowsze