Sensacja w M jak miłość! Niewielu wiedziało, że Magda była kochanką ojca Kamila Gryca - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Sensacja w M jak miłość! Niewielu wiedziało, że Magda była kochanką ojca Kamila Gryca - ZDJĘCIA

Sensacja w M jak miłość! Niewielu wiedziało, że Magda była kochanką ojca Kamila Gryca - ZDJĘCIA

Szok w "M jak miłość"! Wielka tajemnica Magdy (Anna Mucha) wyszła na jaw! Jak wynika ze zdjęcia opublikowanego na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pani Budzyńska, zanim się ostatecznie ustatkowała u boku Andrzeja (Krystian Wieczorek), była nie tylko kochanką Kamila (Marcin Bosak), ale również jego ojca (Jerzy Schejbal)! Tylko najwierniejsi fani "M jak miłość", którzy śledzą losy rodziny Mostowiaków i przyjaciół od samego początku o tym wiedzą! Jak wyglądał ten romans? Dlaczego się skończył - czy to Kamil odbił ojcu kobietę "M jak miłość", czy było dokładnie odwrotnie ? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA i przeczytaj co wiadomo o związku Magdy z Grycem seniorem!

Wielka tajemnica Magdy w "M jak miłość" ujawniona! Była kochanką ojca Kamila! Jak to wyglądało?

Tylko najwierniejsi fani "M jak miłość' wiedzą, że po tym jak Magda przeżyła wielką miłość i tragedię z Kamilem, była kochanką jego ojca! Młody Gryc był jej wielkim przyjacielem i to w nim zakochała się po raz pierwszy. Mieszkali wtedy całą paczką na Łowickiej, ale Magda nie widziała wtedy świata poza Kamilem! Była po prostu w nim beznadziejnie zakochana, ale on wtedy miał w głowie wszystko, tylko nie poważny związek. Sprawy się skomplikowały jeszcze bardziej, kiedy Magda zaszła z Kamilem w ciążę, ale poroniła. Ukochany nie stanął wtedy na wysokości zadania i nie wspierał jej w najtrudniejszych chwilach. Magda straciła nie tylko dziecko, ale i rok studiów na psychologii. Po latach los się na nim zemścił i to Kamil zaczął wzdychać beznadziejnie do Magdy, zwłaszcza wtedy, kiedy została żoną Budzyńskiego.... 

Po tym fatalnym związku w "M jak miłość" Magda się załamała, ale wówczas wiernie przy jej boku trwał Paweł Zduński (Rafał Mroczek). Przez chwilę nawet byli parą, ale kiedy Madzia wyszła za mąż za pieniądze za rosyjskiego reżysera - Saszę Maksymowicza (Iwan Komarenko), Paweł z nią zerwał. Tak więc wiadomo na pewno, że ojciec Kamila nie odbił synowi dziewczyny!

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Tragedia u Zduńskich! Kinga wezwie pomoc, ale będzie już za późno. Nie uratuje Piotrka! - ZWIASTUN

M jak miłość. Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał
M jak miłość, Magda (Anna Mucha)

i

Autor: Materiały prasowe - http://mjakmilosc.vod.tvp.pl M jak miłość, Magda (Anna Mucha)

Dopiero następnym partnerem Magdy w "M jak miłość" został ojciec Kamila. Dużo starszy, życiowo ustawiony i czarujący mężczyzna zasypywał ją kosztownymi prezentami i nieustającą uwagą... Magda jednak zorientowała się, że nie odpowiada jej taki związek i wyjechała wówczas do Afganistanu na misję, potem do Sudanu i tam zachorowała na malarię. 

Ale jak przekonaliśmy się w 1593 odcinku "M jak miłość" Magda nie zapomniała dużo starszego kochanka! To o ojcu Kamila właśnie opowiedziała Ani (Gabriela Świerczyńska), kiedy próbowała ją pocieszyć w trudnej sytuacji z nauczycielem Adamem (Wojciech Świeściak), w którym nastolatka na zabój się zakochała. 

- Ania, on jest twoim nauczycielem. To jest dorosły mężczyzna, a ty jesteś jeszcze dzieckiem, rozumiesz? Ania, ja też kiedyś, dawno temu zakochałam się w dużo starszym mężczyźnie od siebie... Byłam wtedy niewiele starsza od ciebie. To był ojciec mojego kolegi, nic z tego związku nie wyszło... - tak Magda pocieszyła pasierbicę.

Gryc senior w "M jak miłość" już nie żyje, a sam Kamil wciąż nie może dorosnąć. Magda jest szczęśliwą żoną Budzyńskiego, z którym jak się wydaje, ma szansę dożyć później starości. Ale czy tak się stanie? Fani nie są o tym przekonani, bo doskonale pamiętają, jak wiele razy to się u niej już zmieniło. Ale tylko najwierniejsi widzowie zapamiętali ojca Gryca w roli kochanka dzisiejszej pani Budzyńskiej!

Pod zdjęciem Magdy z Grycem seniorem, opublikowanym na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie posypały się pełne wspomnień komentarze fanów. 

- To ojciec Kamila, Magda była z nim związana!

- Tata Kamila?

- No właśnie nie mogłam sobie przypomnieć o kogo chodziło...

- Ojciec Kamila … to była historia ?

Zobacz koniecznie: M jak miłość po wakacjach 2021 Marysia już nie będzie tak wyglądać! Będzie młodsza o 20 lat a to jeszcze nie wszystko

M jak miłość odcinek 1400, Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1400, Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odcinek 1407, Magda (Anna Mucha)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1407, Magda (Anna Mucha)
M jak miłość. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość po wakacjach 2020: Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze