Rozstanie gwiazd "M jak miłość"? Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są nadal razem! Co z Marcinem i Izą?

2019-05-09 21:13 Ag
Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - jesienna ramówka TVP 2018
Autor: AKPA Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - jesienna ramówka TVP 2018

Koniec miłości gwiazd "M jak miłość" - Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się? Tak twierdzi jeden z plotkarskich tygodników, który podaje, że rozstanie aktorów z "M jak miłość" było ciche i bez medialnego szumu, ale Roznerski już zaczął szukać nowej miłości na portalu randkowym. Ile jest prawdy w tych plotkach?Jak to wpłynie na losy Izy i Marcina w "M jak miłość", którzy przecież w serialu planują ślub? Produkcja stanowczo zaprzecza plotkom o rozstaniu pary, a Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już skomentowali wszystko.

Rozstanie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej to tylko plotki, a związek uwielbianej pary aktorów z "M jak miłość" wcale się nie skończył. Przecież niedawno w jednym z wywiadów serialowy Marcin z "M jak miłość" mówił o ślubie z ukochaną.

Mikołaj Roznerski w rozmowie z party.pl powiedział krótko. "To są same bzdury! Mamy się dobrze, pozdrawiamy - Roznerski i Kalska". A na Instagramie dodał jeszcze wpis do swojej dziewczyny: "Kochanie, podobno się rozstaliśmy? Wiesz coś o tym?"

Także Adriana Kalska na Instagramie skomentowała plotki o rozstaniu. "Tak, słyszałam i czytałam, więc na pewno to prawda".

Produkcja "M jak miłość" specjalnie dla "Super Expressu" zapewniła , że rozstanie aktorów to ohydne plotki.

 - Mikołaj i Ada nie rozstali się. To kolejna nieprawdziwa informacja, która pojawiła się w ostatnim czasie tylko po to, by postawić Mikołaja w niekorzystnym świetle. Co więcej, oboje są nie tylko przykładną parą w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Ich bohaterowie w "M jak miłość" szykują się do ślubu, a wkrótce zobaczymy aktorów w jednej sztuce. Czy gdyby się rozstali to nadal chcieliby tak dużo razem współpracować?

Wygląda na to, że gwiazdy "M jak miłość" dalej łączy nie tylko praca w serialu i w teatrze, ale także prawdziwe uczucie. W końcu wątek Izy i Marcina jest jednym z dominujących w serialu.

WIĘCEJ O PLOTKACH o ROZSTANIU gwiazd "M jak miłość" >>>

Adriana Kalska na Instagramie o rozstaniu z Mikołajem Roznerskim
Autor: Instagram Adriana Kalska na Instagramie o rozstaniu z Mikołajem Roznerskim
Mikołaj Roznerski na Instagramie o rozstaniu z Adrianą Kalską
Autor: Instagram Mikołaj Roznerski na Instagramie o rozstaniu z Adrianą Kalską

Co dalej z Izą i Marcinem w "M jak miłość"?

Co wydarzy się dalej w "M jak miłość" i czy ślub Marcina i Izy nie dojdzie do skutku?  Na pewno w nowych odcinkach "M jak miłość" w kolejnym sezonie po wakacjach 2019 między tą parą bohaterów nadal będzie bardzo emocjonująco.

Ale to wszystko za sprawą psychopaty Artura (Tomasz Ciachorowski), który wyjdzie z psychiatryka i będzie robił wszystko, by nie dopuścić do ślubu Izy z Marcinem.

Fani zakochanych z "M jak miłość" chyba mogą odetchnąć z ulgą, skoro w życiu prywatnym między Roznerskim i Kalską tak dobrze się układa, to w serialu też ich losy może doczekają się szczęśliwego finału, czyli ślubu!

Najnowsze