Romans gwiazd M jak miłość. Nowy chłopak Anny Muchy grał z nią w serialu! Był prześladowcą Magdy - ZDJĘCIA

2020-06-06 8:52 Ag
Romans gwiazd M jak miłość. Nowy chłopak Anny Muchy grał z nią w serialu! Był prześladowcą Magdy - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm Romans gwiazd M jak miłość. Nowy chłopak Anny Muchy grał z nią w serialu! Był prześladowcą Magdy - ZDJĘCIA

Anna Mucha i jej chłopak razem w "M jak miłość"! Nie milkną plotki o tym, że gwiazda "M jak miłość" jest zakochana, a jej nowym partnerem jest aktor, z którym dwa lata temu grała w serialu. To Jakub Wons, syn także aktora Grzegorza Wonsa (w "M jak miłość" gra Krajewskiego seniora). Kim ukochany Muchy był w "M jak miłość"? Dokładnie w 1352 odcinku pojawił się prześladowca Magdy, który groził jej tuż po tym jak doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Mucha i Wons odegrali mocne sceny w "M jak miłość"!

Kim jest chłopak Anny Muchy? Kogo Jakub Wons grał w "M jak miłość"?

Anna Mucha znalazła miłość na planie "M jak miłość"? Coś w tym jest, bo Jakub Wons, który według doniesień portali plotkarskich jest nowym chłopakiem gwiazdy "M jak miłość" dwa lata temu grał z nią kilka scen w serialu.

W 2018 roku dokładnie w 1352 odcinku "M jak miłość" do życia Magdy wkroczył niespodziewanie niebezpieczny mężczyzna. Ich "znajomość" zaczęła się w niecodziennych okolicznościach. Wyjeżdżając z parkingu przed centrum handlowym o mały włos nie doszło do stłuczki.

Piratem drogowym, który mógł doprowadził do wypadku Magdy w 1352 odcinku "M jak miłość" okazał się podejrzany Stefan Peszko (w tej roli właśnie Jakub Wons)! I choć to on zajechał drogę Magdzie, oskarżył ją o wymuszenie pierwszeństwa. Przerażona Magda nie mogła nic zrobić kiedy zaczął jej grozić. 

Widzowie "M jak miłość" zobaczyli mocne sceny jak Magda ucieka przed swoim prześladowcą. Skończyło się na strachu, a groźny Stefan Peszko dość szybko odpuścił.

Patrz też: M jak miłość. Powrót Tomka do życia Zosi. Tak teraz wygląda zmarły Tomek - WIDEO

Prywatnie, już poza planem "M jak miłość", znajomość Anny Muchy i Jakuba Wonsa rozwinęła się podczas prób do spektaklu "Letni Dzień". "Ania zna Kubę od dawna, poznali się bliżej podczas prób do spektaklu, z którym oboje zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz" - podaje pudelek.pl.

W marcu miała premierę kolejna sztuka, w której Mucha wystąpiła u boku Wonsa - "Przygoda z ogrodnikiem". Spektakl będzie wystawiany od września 2020 w różnych miastach Polski >>>

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga wyjedzie do Grabiny z Pawłem! Ucieknie od Piotrka?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Co ciekawe ojciec chłopaka Anny Muchy, Grzegorz Wons, także jest aktorem w "M jak miłość". Od roku wciela się w postać bezwzględnego biznesmena, Roberta Krajewskiego, ojca Leszka (Sławek Uniatowski), ukochanego Joasi (Barbara Kurdej-Szatan).

Sprawdź też: M jak miłość. Małgosia wróci z USA? Barbara Kurdej-Szatan odchodzi, ale namawia Joannę Koroniewską na powrót do serialu

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość odc. 1352. Magda (Anna Mucha), pirat drogowy Stefan Peszko (Jakub Wons)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1352. Magda (Anna Mucha), pirat drogowy Stefan Peszko (Jakub Wons)
M jak miłość odc. 1352.  pirat drogowy Stefan Peszko (Jakub Wons)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1352. pirat drogowy Stefan Peszko (Jakub Wons)
	Jakub Wons
Autor: AKPA Jakub Wons
Jakub Wons, Grzegorz Wons
Autor: AKPA Jakub Wons, Grzegorz Wons
Super Raport 04 VI (Goście: Borowski, Jakubiak, J.Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze