Powrót Katii do M jak miłość. Przyjedzie z córką i bandytą Igorem. Łukasz znów będzie musiał walczyć o dziecko

i

Autor: MTL Maxfilm Powrót Katii do M jak miłość. Przyjedzie z córką i bandytą Igorem. Łukasz znów będzie musiał walczyć o dziecko

Powrót Katii do M jak miłość. Przyjedzie z córką i bandytą Igorem. Łukasz znów będzie musiał walczyć o dziecko

Katia (Joanna Jarmołowicz) wraca do "M jak miłość"! Na materiale z planu serialu widać, że Katia przyjedzie z córeczką (Zoja Dawicka), ale i bandyta Igor (Oleg Bakhrutdinov) będzie za nimi podążał niczym mroczny cień. Łukasz (Jakub Józefowicz), dla którego przyjazd Katii i Natalii będzie kolejną życiową rewolucją, znów będzie musiał stanąć do walki o swoje dziecko. Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

"M jak miłość". Katia wraca do Łukasza! Syn Marty znów będzie musiał walczyć o dziecko z bandytą Igorem

Radosną informację o powrocie Katii zdradził w "Kulisach M jak miłość" grający Bartka Arek Smoleński. - Bartek wraca, będzie się działo! Zresztą nie tylko Bartek, wraca też Katia - zdradził gwiazdor serialu. 

- To co maluchu, zrobimy niespodziankę tacie? - zapyta Katia maleńką Natalię w jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość".

Czy Łukasz, który po stracie córeczki i Katii zacznie na nowo układać sobie życie z Kasią (Paulina Lasota), na pewno ucieszy się z tego wydarzenia? Jedno jest pewne - będzie walczył o córkę! Bandyta Igor nie wypuści Katii i Natalii nawet na krok  

M jak miłość ZWIASTUN. Kinga pobije Kamilę! Paweł będzie z Franką. Kamil znajdzie matkę dla Poli. Tragedia przed ślubem Janka i Soni

- Gdzie jest Katia i moje dziecko?! - Igor napadnie na Łukasza w szpitalnej windzie w jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość". 

Katia najpewniej w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" ucieknie od bandyty do ojca (David Gamtsemlidze) i będzie spróbowała znaleźć spokój wśród najbliższych. Ale bandzior, z którym się związała, na pewno tego spokoju im nie da. Czy odmieniony, doroślejszy Łukasz będzie fizycznie w stanie stawić czoła nawykłemu do bijatyk Igorowi? 

Łukasz najpewniej stanie też przed kolejnym życiowym wyborem: wrócić do Katii i wychować z nią córeczkę, czy kontynuować związek z Kasią, z którą zacznie romansować już w 1539 odcinku "M jak miłość"

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze