M jak miłość

Początek M jak miłość jeszcze w wakacje! Kiedy będzie nowy sezon? Data emisji 1735 odcinka już została ogłoszona!

2023-08-10 20:02

Kiedy zacznie się "M jak miłość" po wakacjach? Nowy sezon "M jak miłość" miał ruszyć na początku września, a odcinek numer 1735 to początek kolejnej serii sagi Mostowiaków. Na Facebooku Bądźmy Razem TVP pojawiła się jednak zapowiedź, że start "M jak miłość" będzie przyspieszony zgodnie z wcześniejszymi obietnicami! Decyzją TVP następny sezon "M jak miłość" zacznie się tydzień wcześniej niż zakładano. Premiera 1735 odcinka "M jak miłość" nastąpi jeszcze w sierpniu. Fani mają więc powody do radości. Oby nie było tak jak z emisją finału sezonu w maju. Poznaj szczegóły.

Kiedy pierwszy odcinek "M jak miłość" po wakacjach? Który to będzie numer odcinka?

Po długiej przerwie wakacyjnej "M jak miłość" wystartuje w ostatni tydzień sierpnia! Ponad trzy miesiące fani serialu czekali na premierę nowego sezonu "M jak miłość", ale wreszcie wszystko stało się jasne. Właśnie na oficjalnym profilu Bądźmy Razem na Facebooku pojawiła się zapowiedź, że kolejny 24 sezon "M jak miłość" zacznie się tydzień wcześniej niż planowano, wcale nie w pierwszy poniedziałek września, ale w już w ostatni sierpnia, czyli dokładnie 28.08.2023, o godz. 20.55 w Dwójce.

"Kto już nie może się doczekać❓💕 Nowe odcinki "M jak miłość" od 28 sierpnia w poniedziałki i wtorki o 20:55 w TVP2 🧡 #BądźmyRazem jesienią 🍁" - w taki sposób została ogłoszona data emisji premiery "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie. Dla tych, którzy już nie pamiętają, że poprzedni sezon skończył się niespodziewanie odcinkiem 1734, przypominamy, że wielki finał miał nastąpić dopiero w 1736 odcinku "M jak miłość". Dlatego pierwszym odcinkiem "M jak miłość" po wakacjach, który rozpocznie następny sezon będzie odcinek 1735 serialu.

Fani "M jak miłość" z radością przyjęli zapowiedź TVP z przyspieszoną premierą kolejnego sezonu "M jak miłość", z niecierpliwością czekają bowiem na ciąg dalszy losów bohaterów z rodziny Mostowiaków. Zwiastuny "M jak miłość" po wakacjach coraz bardziej bowiem budują napięcie i podkręcają emocje.

Ale wielu pamięta co było z emisją wielkiego finału "M jak miłość" w maju, jak widzowie poczuli się oszukani, że o dwa odcinki przyspieszono zakończenie. Grzmieli nawet na alarm, że serial nie powinien się kończyć tak wcześnie, że wakacje zaczynają się dopiero w czerwcu, więc i tak w sezonie "M jak miłość" brakuje co najmniej ośmiu odcinków. Z tym trudno już dyskutować. Produkcja "M jak miłość" od wielu lat realizuje odcinki w takim harmonogramie, żeby sezon skończył się w ostatni wtorek maja lub pierwszy czerwca, a kolejny ruszył we wrześniu lub w ostatni tydzień sierpnia.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze