M jak miłość

Piotrek z M jak miłość pokazał prawdziwy sad dziadka! To tam dojrzewają ogromne owoce - WIDEO, ZDJĘCIA

Piotrek z "M jak miłość" pochwalił się prawdziwym królestwem rodzinnego sadu! Marcin Mroczek poprosił na swoim profilu na Instagramie o rady, co można zrobić z tak ogromnej liczny dojrzałych owoców. Okazuje się, że w tym miejscu rosną także także warzywa! Gdzie tak naprawdę znalazł się serialowy mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość"? Czy ma to cokolwiek wspólnego z sadem dziadka Lucjana Mostowiaka (ś.p. Witold Pyrkosz)? Zdradzamy tajemnicę - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Piotrek z M jak miłość pokazał prawdziwy sad dziadka! Tam dojrzewają rodzinne owoce

Marcin Mroczek w "M jak miłość" gra wnuka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana, Piotrka Zduńskiego. Prawnik ma brata bliźniaka Pawła (Rafał Mroczek) i obaj panowie wykazują się wielkim przywiązaniem do rodzinnych wartości. Również prywatnie, grający ich gwiazdorzy chętnie pokazują fanom na Instagramie czas spędzany z dziećmi. Teraz aktorzy mają jeszcze chwilę odpoczynku od serialowego planu i prezentują się w bardzo ciekawych miejscach. 

Paweł z "M jak miłość" poleciał do Nowego Jorku, gdzie baluje po światowej premierze swojego filmu serialowa Franka (Dominika Kachlik). A tymczasem jego brat Piotrek pojechał znów w rodzinne strony i pokazał światu przepiękny sad!

Okazuje się, że gwiazdor "M jak miłość" po raz kolejny w te wakacje zabrał synów Ignacego i Kacpra do swojego rodzinnego domu. A tam oprowadził nie tylko dzieciaki, ale i fanów po pięknym sadzie i warzywniku! Niestety te rewelacyjne miejsca nie mają nic wspólnego z sadem Lucjana Mostowiaka, ale na pewno nie musiałby się ich wstydzić!

- Królestwo dziadka - podpisał Mroczek swój film WIDEO z rodzinnego sadu. 

Jak Wam się podobają rodzinne włości braci Mroczek?

Nie przegap: M jak miłość miał wrócić zaraz po wakacjach. Ale władze TVP podjęły inną decyzję

Wypadek Piotrka na planie M jak miłość! Zduński sam prosi się o nieszczęście
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze