M jak miłość

M jak miłość miał wrócić zaraz po wakacjach. Ale władze TVP podjęły inną decyzję

"M jak miłość" ma w tym roku najdłuższą przerwę wakacyjną w historii. Seria zakończyła się na 1734 odcinku w połowie maja 2023 i nie do końca było wiadomo, jak długo trzeba będzie czekać na nową. Mówiło się, że "M jak miłość" wróci do TVP2 zaraz po wakacjach, a konkretną datę podał Piotrek (Marcin Mroczek) w ostatnich "Kulisach M jak miłość" przed wakacjami. Czy aktualny termin powrotu sagi rodu Mostowiaków ucieszy fanów? Sprawdź, co już wiemy!

M jak miłość nie wróci po wakacjach do telewizji. Padła konkretna data

Kiedy "M jak miłość" nagle zniknęło z telewizji w maju 2023 widzowie nie mogli opanować żalu. Serial miał być emitowany do końca miesiąca, ale nastąpiła zmiana planów. W ostatnich "Kulisach M jak miłość" przed wakacjami Marcin Mroczek - serialowy Piotrek Zduński - podał konkretną datę startu nowego sezonu, 28 sierpnia. Czy to się potwierdzi? 

Widzowie "M jak miłość" byli już mentalnie przygotowani na to, że dopiero po wakacjach zaczną oglądać nowe odcinki sagi rodu Mostowiaków. Ale okazuje się, że wcale tak nie będzie. Jaka niespodzianka czeka na fanów?

Okazuje się, że władze TVP podały konkretną datę emisji 1735 odcinka "M jak miłość" i nie będzie to po wakacjach, a jeszcze  w trakcie! Termin podany przez Mroczka potwierdził się i telewizory można włączyć o stałej porze w poniedziałek 28 sierpnia!

Nie przegap: Zosia z M jak miłość już po ślubie! Julia Wróblewska pokazała ukochanego - ZDJĘCIA

Luksusy na planie M jak miłość. Katarzyna Kołeczek pochwaliła się takimi warunkami!
Najnowsze