Paweł z M jak miłość potwierdza rozstanie z Franką?! Krótki komentarz Rafała Mroczka daje do myślenia

i

Autor: MTL Max Film Paweł z M jak miłość potwierdza rozstanie z Franką?! Krótki komentarz Rafała Mroczka daje do myślenia

Paweł z M jak miłość potwierdza rozstanie z Franką?! Krótki komentarz Rafała Mroczka daje do myślenia

2022-04-23 8:29

Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) z "M jak miłość" rozstaną się?! Góralka oszukuje Zduńskiego, a jej tajemnice wymykają się spod kontroli. Paweł póki co nie ma pojęcia, kim naprawdę jest jego żona i jaki numer mu wywija. Niebawem w "M jak miłość" będzie jeszcze gorzej, a relacja Rafała Mroczka, który postanowił odnieść się do sytuacji swojego bohatera w serialu, daje do myślenia. Aktor wstawił zdjęcie z Franką i wymownie je podpisał. Tym samym dał do zrozumienia, że małżeństwo z góralką upadnie, a on znów zostanie singlem?

Koniec Franki i Pawła w "M jak miłość"? Rafał Mroczek wymownie skomentował losy Zduńskiego

W małżeństwie Franki i Pawła w "M jak miłość" źle się dzieje, a góralka ma coraz więcej tajemnic przed mężem. Zaczęło się od dziwnych sytuacji z pieniędzmi, o których nie wiedział Zduński, a potem kobieta podkręciła tempo. Gubi się w swoich kłamstewkach, ale najgorsze dopiero przed nią. W 1655 odcinku "M jak miłość" Franka uda się do ginekologa, gdzie widzowie dowiedzą się, że kobieta urodziła już dziecko! Słowem nie wspomni Pawłowi, że gdzieś na świecie żyje jej córka lub syn. Mało tego, wkrótce w "M jak miłość" opiekunowie dziecka odezwą się do Franki i poproszą o pomoc, bo jej potomek zachoruje!

O tym wszystkim nadal nie będzie miał pojęcia Paweł, który póki co żyje w przekonaniu, że małżeństwo układa się świetnie. Nie ma pojęcia, że niedługo wszystko może pęknąć, a on zostanie z niczym. Jedyną osobą, która zwraca uwagę góralce na jej dziwne postpowanie jest stryj Gutowski (Piotr Majerczyk), który ni pochwala zachowania kobiety. Ona jednak idzie w zaparte i myśli, że kłamstwa same się jakoś wyjaśnią. Nie przewiduje, że Paweł zacznie odkrywać każdą tajemnicę i ich szczęście szybko się skończy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1656: Iza i Marcin w szpitalu w sylwestra usłyszą straszne wieści o pobitej matce Amelki - ZDJĘCIA, WIDEO

Rafał Mroczek postanowił odnieść się do sytuacji w "M jak miłość" i wstawić zdjęcie z serialową żoną na swoją relację na Instagramie. To zdjęcie pochodzi z jednej ze scen z "M jak miłość", w której Franka śpi, a Paweł siedzi przy niej na łóżku. Aktor dobrze wie, że przed jego bohaterem jeszcze wiele przebojów z góralką, która będzie go cały czas kłamać. Mimo tego, już teraz postanowił skomentować relację Zduńskiego i Franki.

- To co się działo między tą parą skomentuję krótko - ŻYCIE - napisał Rafał Mroczek, co daje do myślenia. Aktor z pewnością zna scenariusz "M jak miłość" na wiele odcinków do przodu, więc wie, jak potoczą się losy jego bohatera. Wydaje się, że Mroczek sugeruje, że wszystko się kiedyś kończy i tak też będzie w przypadku małżeństwa z Franką. Na ostateczny bieg wydarzeń trzeba jednak poczekać. Pomiędzy Franką i Pawłem może się jeszcze wiele zmienić, ale pewnym jest, że Zduński któregoś dnia zacznie odkrywać prawdę o swojej żonie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1656: Magda nigdy nie wybaczy Kamilowi, że nie powiedział jej o zdradzie Andrzeja - ZDJĘCIA

M jak miłość. Franka wyrzuci wszystkie rzeczy Pawła! Żona Zduńskiego nie będzie miała litości
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze