Patrycja w M jak miłość zajmie miejsce Soni?! To już chodzi nie tylko o leśniczówkę – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Patrycja w M jak miłość zajmie miejsce Soni?! To już chodzi nie tylko o leśniczówkę – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość

Patrycja w M jak miłość zajmie miejsce Soni?! To już chodzi nie tylko o leśniczówkę – WIDEO, ZDJĘCIA

Sonia (Barbara Wypych) nie wróci do "M jak miłość"?! Wygląda na to, że miejsce ślicznej policjantki na stałe zajęła Patrycja (Alżbeta Lenska)! Ukochana Łukasza (Jakub Józefowicz) układa sobie z nim nowe życie w leśniczówce, kiedyś domu trójki policjantów. Ale to już nie chodzi tylko o miejsce do mieszkania! Argasińska stanie się obiektem uczuć mężczyzny, który kiedyś szalał na punkcie Soni. Czy Patrycja w "M jak miłość" zajmie miejsce uwielbianej przez fanów policjantki, siostrzenicy Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska)?

"M jak miłość". Sonia już nie wróci, bo jej miejsce zajęła Patrycja! 

Sonia w "M jak miłość" też kiedyś zajęła miejsce znanej bohaterki. To właśnie siostrzenica Kisielowej zastąpiła widzom Natalkę (Marcjannę Lelek), która odleciała do Australii i zniknęła z ekranu. Sonia Krawczyk była śliczna, zbuntowana i miała tak dobre serce, że szybko pokochała ją cała Polska!

Sonia w "M jak miłość" była twarda i kochała Janka

- Sonia Krawczyk jest nową postacią w serialu - mówiła Barbara Wypych, kiedy jej Sonia wkraczała w 1344 odcinku do "M jak miłość". - Bardzo ambitna, młoda dziewczyna, wolna, która przyjeżdża do Lipnicy, żeby realizować swoje zawodowe pasje.  Pomimo małego doświadczenia w zawodzie, Sonia jest bardzo twardą, konkretną, zdecydowaną i pracowitą kobietą. Męskie towarzystwo absolutnie jej nie przeszkadza. Bardzo podoba się jej Janek... - mówiła wtedy Wypych w "Kulisach M jak miłość".

Jak pamiętamy, Sonia prawie wyszła za mąż za ukochanego Janka (Tomas Kollarik), a dramatyczny ślub, przerwany przez mafijny zamach śledziła z zapartym tchem cała widownia "M jak miłość". Później Sonia z Jankiem nagle wyjechali z Grabiny, uciekając przed mafią i nic nie zapowiada, aby mieli wrócić. Wypych jest niezwykle popularną i zajętą aktorką, która jeszcze raz podbiła serca fanów jako Andzia w "Stuleciu Winnych". Jedyny ślad po jej bohaterce w "M jak miłość" pozostał w czołówce serialu, w której policjantka nadal występuje u boku ciotki Kisielowej. Czy to Patrycja zajmie miejsce Soni?   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1677: Magda oskarży przyjaciół o zdradę! Urządzi konfrontację w kancelarii Budzyńskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Patrycja po rozwodzie z Argasińskim nie będzie szczęśliwa z Łukaszem? Podpadnie Marcie i narazi się Kisielowej!

Patrycja zastąpi Sonię w "M jak miłość"? 

Jak widzimy na WIDEO z "Kulis M jak miłość" Patrycja stanie się obiektem żywych uczuć mężczyzny, który przed Sonią padał na kolana i chciał się z nią żenić! Skoro on już obdarowuje kwiatami Patrycję, to czy można znaleźć lepszy dowód, że zamiana "królowej" leśniczówki stała się faktem?

- Zosia Kisielowa jest czujna, zwarta i gotowa! I bardzo obserwuje Patrycję i jej zachowanie - uprzedza Rożniatowska w "Kulisach M jak miłość".

- Załóż coś na siebie! W pewnym wieku nie przystoi się już tak nosić - Kisielowa zacznie jawnie krytykować zachowanie Patrycji w "M jak miłość". 

Oczywiście, złość i zazdrość Kisielowej w "M jak miłość" nie wezmą się z niczego. Robert nie będzie odstępował Patrycji na kro, gotów prawie wiązać jej buty... Ale kiedy na oczach pani sołtys Patrycja zostanie obdarowana wielkim bukietem kwiatów, który omyłkowo Kisielowa będzie chciała przyjąć, tego będzie już za wiele. Kto podaruje Patrycji kwiaty - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

- Leon, kochany, dziękuję że pamiętałeś - Kisielowa w "M jak miłość" ucieszy się na widok pięknego bukietu.

- Ale to dla pani Patrycji - naprawi błąd grabarz (Dariusz Toczek), który kiedyś świata poza Sonią nie widział. 

Sonia nie wróci do "M jak miłość"

I tak, kiedy serce grabarza Leona w "M jak miłość" zabije mocniej do Argasińskiej, co oznacza, że udało mu się odkochać w Soni, można uznać, że policjantki w Grabinie już nie zobaczymy. No bo co począłby ze swoim sercem nieszczęsny Leon? 

- To jest wspaniała rzecz mieć takich adoratorów obok siebie - cieszy się Lenska w "Kulisach M jak miłość". - Trochę to bawi Patrycję, że ją komplementują, jak każdą kobietę, powoduje to, że się uśmiecha - dodaje aktorka zupełnie nieświadoma, jak wielkiej wagi wydarzenie sercowe zadzieje się za jej sprawą w leśniczówce. 

Czy Waszym zdaniem Patrycja godnie zastąpi Sonię w "M jak miłość"?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1672: Nowe życie Patrycji i Łukasza. Marta nie podaruje, że straciła syna - WIDEO, ZDJĘCIA

Sonda
Patrycja godnie zastąpi Sonię w "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze