M jak miłość, odcinek 1672: Nowe życie Patrycji i Łukasza. Marta nie podaruje, że straciła syna - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1672: Nowe życie Patrycji i Łukasza. Marta nie podaruje, że straciła syna - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1672: Nowe życie Patrycji i Łukasza. Marta nie podaruje, że straciła syna - WIDEO, ZDJĘCIA

W 1672 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) z Patrycją (Alżbeta Lenska) zaczną nowe życie! Tak to wygląda w "Kulisach serialu M jak miłość" - zupełnie nowa Argasińska po rozwodzie z podłym mężem (Karol Strasburger) rozkwitnie, a Łukasz będzie leżał u jej stóp! Jednak coś zakłóci wielkie szczęście kochanków. Marta (Dominika Ostałowska), do tej pory sprzyjająca miłości syna, "stanie okoniem" i spróbuje nawet przekupstwa, byleby się starszej Patrycji z życia Łukasza pozbyć! Zobacz, co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość" na WIDEO i jak będzie wyglądało nowe życie zakochanych - w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Nowe życie Patrycji i Łukasza zakłóci Marta! Zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdy "M jak miłość" po raz pierwszy pokazały, jak będzie wyglądało nowe życie Patrycji i Łukasza po jej rozwodzie z Argasińskim. Początkowo wygląda to na sielankę - ukochana Wojciechowskiego rozkwitnie, nabierze pewności siebie, a wokół niej będzie krążył wianuszek adoratorów. Szczęśliwy Łukasz będzie dbał o ukochaną i ich synka, w kominku zapłonie ogień.... Ale jednak jest coś, co poważnie zaburzy sielski obrazek. To Marta!

Łukasz w "M jak miłość" oszaleje z miłości do Patrycji

- Patrycja ewidentnie nabiera pewności siebie, zaczyna się otwierać na nowy etap w swoim życiu. W końcu bierze rozwód, niepokoi Łukasza, że nie chce, żeby brał w tym udział, ale on w środku to rozumie - komentuje przyszłe zdradzenia Jakub Józefowicz w "Kulisach M jak miłość". W tle wypowiedzi serialowego Łukasza widzimy piękne obrazki rodzinnej sielanki i roznegliżowaną Patrycję, uśmiechniętą obok kochanka. Łukasz rozpala ogień w kominku... A potem pokazuje się Marta.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1677: Magda oskarży przyjaciół o zdradę! Urządzi konfrontację w kancelarii Budzyńskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1672 ZWIASTUN. Rozwód Patrycji i Argasińskiego. Łukasz będzie podejrzewał najgorsze!

- A jak sobie radzicie? Ostatnio wyglądacie na bardzo zmęczonych - mówi Marta Patrycji w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

- Byłam przekonana, że będzie dobrze, aż nagle zmagamy się z taką rzeczywistością - komentuje Alżbeta Lenska w "Kulisach M jak miłość". - Mama zawsze kocha syna, chce najlepiej...

Marta w "M jak miłość" zniesie takiej synowej

- To jest trudna sytuacja, kiedy dawna przyjaciółka nagle staje się... synową! - wyjaśnia Dominika Ostałowska w "Kulisach M jak miłość".  

- Pozwól sobie pomóc... Łukasz nie musi o tym wiedzieć - tak będzie wyglądała w wykonaniu Marty próba przekupstwa Patrycji w "M jak miłość". W 1672 odcinku serialu Wojciechowska już nie będzie "owijała w bawełnę"!

- Ja wiem, że Łukasz dużo pracuje, bierze dodatkowych pacjentów... Umówmy się, w takie prowincjonalnej klinice nie da się zarobić kokosów! Może mogłabym wam jakoś pomóc? Finansowo? Łukasz nie musi o tym wiedzieć - Marta "wyłoży karty na stół". 

- Ale co ty mi proponujesz?! Że będziesz mi dawała pieniądze za plecami Łukasza? Że nie mam mu mówić o niczym?! W jakiej sytuacji mnie stawiasz? Wiem, Łukasz ciężko pracuje, ale ja też daję korepetycje i całkiem nieźle zarabiam! - Patrycja będzie oburzona!

- Ale dziecko będzie rosło, będą rosły też wasze potrzeby... Macie zamiar do końca życia mieszkać w tej leśniczówce?!

- A dlaczego nie?!

- A pomyślałaś o Łukaszu?! Jakie ona ma szanse rozwoju tutaj, na prowincji? Jakie perspektywy? Jak był w Warszawie, to pracował w dobrej klinice, rozwijał się, szkolił... 

To wtedy właśnie w 1672 odcinku "M jak miłość" Patrycja wyrzuci Martę z domu, którym aktualnie jest leśniczówka w Grabinie. Jak ułoży się życie kochanków w cieniu zawiści Marty? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1677: Andrzej po odejściu Magdy znajdzie jednego człowieka, który go zrozumie. Będzie z nim pił na umór. Aż trudno uwierzyć, kto to jest - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze