M jak miłość

Oni mają wylecieć z M jak miłość w nowym sezonie. To już nie tylko Radek i Julia - ZDJĘCIA

Z "M jak miłość" w nowym sezonie wylecą bohaterowie, którzy wyrządzili najwięcej szkód? Okazuje się, że nie tylko Julia (Marta Chodorowska) i Radek (Philippe Tłokiński) znaleźli się na celowniku! Jako pierwsza na liście znalazła się zdradziecka Iza (Adriana Kalska), która zdradą z Radkiem skrzywdziła nie tylko Marcina (Mikołaj Roznerski), ale całą rodzinę Chodakowskich. Oczywiście na jej kochanka też nikt nie chce patrzeć. Ale to nie jest koniec listy tych, którzy mają już nie pokazywać się na ekranie w "M jak miłość" po wakacjach! Sprawdź szczegóły!

To oni wylecą z M jak miłość! Lista jest długa - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

W finale "M jak miłość" przed wakacjami Marcin załamał się, bo dotarło do niego, że Iza kocha Radka. Mikołaj Roznerski w ostatnich "Kulisach M jak miłość" ogłosił, że to już koniec Chodakowskich i faktycznie zapowiada się rozwód Marcina i Izy. Zaraz po wakacjach mamy zobaczyć finał chorego spisku Julii przeciwko Budzyńskim. Malicka zniknie, a Andrzej zostanie oskarżony o jej rzekome zabójstwo i aresztowany. Na nikt nie chce oglądać więcej skrzywionej twarz psychopatki, która najpierw uknuła historyjkę, że spała z Andrzejem i to z nim zaszła w ciążę, a teraz chce go zniszczyć. Ale to nie koniec listy bohaterów "do odstrzału"

Zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u: - Kogo nie chcesz już oglądać w nowym sezonie M jak miłość"? Do wyboru było kilka osób: Iza, Ewa Kalinowska (Anna Kerth), Radek, Argasiński (Karol Strasburger), Julia, jej nie odłączna przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau) oraz podła siostra Kasi (Paulina Lasota) - narkomanka Justyna (Magdalena Wieczorek). Na kogo postawili wierni widzowie sagi rodu Mostowiaków?   

- Radek i Justyna

- Radek i Malicka

- Izy, Radka, Julii i Justyny

- Argasińiski i Sylwia

- Sylwia i Justyny

- Juli Radka Izy Sylwi i Ewy

- Wszyscy mogą zniknąć, przywrócić poprzednich bohaterów, tych których można, bo uśmierconych niestety się nie da.

- Akurat tych wszystkich 😁

A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu!

Nie przegap: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Wystosował specjalny apel - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Listen on Spreaker.
Najnowsze