M jak miłość

Nowa Ula w M jak miłość?! Bartek pokazał na planie tajemniczą blondynkę. To znana gwiazda i nie jest to Iga Krefft! - ZDJĘCIA

Czy w "M jak miłość" pojawi się nowa Ula? Serialowy Bartek (Arkadiusz Smoleński) zaszokował na swoim profilu na Instagramie filmem z planu, na którym widać go z tajemniczą blondynką. To znana gwiazda polskich seriali i z całą pewnością nie jest to Iga Krefft. Czy nowa postać dołączy do "M jak miłość" jako nowa Ula, czy raczej jest to jej bardziej udana następczyni o nieznanym jeszcze imieniu? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Nowa Ula u boku Bartka? Piękna blondynka to znana gwiazda!

Bartek w 1746 odcinku "M jak miłość" pojawi się znienacka w domu Mostowiaków. Cicho, w środku nocy, załamany i pognębiony ostatecznym rozstaniem z Ulą Lisiecki będzie wyglądał jak duch. Barbara utuli męża niewdzięcznej Uli, ale nic nie będzie zapowiadało, aby jego los miał się polepszyć. Wręcz przeciwnie, Bartek znów popadnie w konflikt z prawem i wyląduje nawet w więzieniu!

Na szczęście jest jakaś nadzieja dla Bartka w "M jak miłość". Smoleński ujawnił na swoim profilu na Instagramie film z planu sagi rodu Mostowiaków, na którym widać go szczęśliwego z piękną blondynką u boku! To aktorka znana z takich seriali, jak: "Barwy szczęścia", "Ojciec Mateusz", czy "Na sygnale". Iga Krefft ostatecznie rozstala się z rolą, która przyniosła jej sławę i zajęła się karierą piosenkarki pod pseudonimem Ofelia. 

Na planie "M jak miłość" u boku Bartka pojawiła się Iwona Rejzner. Czy aktorka wcieli się w Ulę, która odmieniona wróci do domu, czy raczej ją szczęśliwie zastąpi? Przekonamy się śledząc wątek od 1746 odcinka serialu. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1758: Powrót Jacka Mileckiego do Mostowiaków. To w tym odcinku zaproponuje Marcie nie tylko współpracę! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Piotrek po zawale rzuci pracę prawnika?! Zduński zacnie pracować dla żony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze