M jak miłość

Nowa Natalka w M jak miłość. Kim jest Dominika Suchecka, która zastąpi Marcjannę Lelek? Produkcja potwierdza zmianę Natalki - ZDJĘCIA

2023-11-28 15:20

Natalka wróci do "M jak miłość", ale będzie już miała twarzy Marcjanny Lelek! Widzowie zobaczą w tej roli pięć lat młodszą od Lelek początkującą aktorkę, który na razie występuje tylko w teatrze. To 23-letnia Dominika Suchecka zastąpi w "M jak miłość" Marcjannę Lelek, na ekranie pojawi się po raz pierwszy we wtorek, 28.11.2023. Zapowiedź zmiany aktorki grającej Natalkę nastąpiła już w 1758 odcinku "M jak miłość", kiedy Natalka zadzwoniła do Bartka (Arkadiusz Smoleński) i widzowie usłyszeli głos Dominiki Sucheckiej. Kim jest aktorka, która dołączy do obsady "M jak miłość" od 1762 odcinka? Produkcja serialu już ogłosiła, że dołączyła do obsady. Sprawdź szczegóły!

Dominika Suchecka pojawi się w 1762 odcinku "M jak miłość" jako nowa Natalka

Dominika Suchecka zamiast Marcjanny Lelek w "M jak miłość" w roli Natalki Mostowiak, córki Marka (Kacper Kuszewski) i Hanki (Małgorzata Kożuchowska), siostry Uli (Iga Krefft) i Mateusza (Krystian Domagała), ukochanej wnuczki Barbary (Teresa Lipowska). Kim jest 23-letnia Dominika Suchecka? Poznajcie bliżej nową Natalkę, która na ekranie pojawi się w jednym z premierowych odcinków "M jak miłość" pod koniec listopada!

O tym, że może nastąpić zmiana Natalki w "M jak miłość" mówiło się już od odejścia Marcjanny Lelek z serialu. Trzy lata temu obecnie 28-letnia aktorka, ale przede wszystkim studentka reżyserii w szkole filmowej w Łodzi, ostatecznie pożegnała się z obsadą. Natalka wyjechała do Australii, gdzie po rozwodzie z mężem Frankiem (Piotr Nerlewski) układa sobie życie na nowo z córką Hanią!

Dlaczego Marcjanna Lelek nie wróci do "M jak miłość" i nie zagra już Natalki?

Ostatni raz Lelek w roli Natalki w "M jak miłość" pojawiła się w 1538 odcinku, w listopadzie 2020 roku. Chociaż minęło już sporo czasu od odejścia Lelek z sagi o Mostowiakach, aktorka stale dostawała pytania czy kiedyś wróci. Latem na swoim profilu na Instagramie Lelek właśnie umieściła poruszający post, w którym zapowiedziała, że nigdy już nie zagra w serialu TVP. Podała konkretny powód! Nie bez znaczenia jest fakt, że Lelek ujawniła, że jest biseksualna. 

"Właśnie kończę trzeci rok reżyserii w Łodzi i dobrze mi tu, więc jeśli będzie halo, że Natalka wraca, to nie będę to ja, będzie to inna aktorka, która tę rolę dostanie, a ja tutaj, po tej stronie kamery, po której zawsze chciałam stać, będę wyczekiwać na moment, kiedy moje nazwisko będzie kojarzyć się z mądrymi i czułymi filmami i walką o równość, a nie homofobiczną telewizją" - napisała Lelek.

Głos nowej Natalki już w 1758 odcinku "M jak miłość"

Dominika Suchecka jako Natalka po raz pierwszy zabrzmi w 1758 odcinku "M jak miłość". Zadzwoni wtedy do Bartka w sprawie jego rozwodu z Ula, walką w sądzie o prawo do opieki nad córką Kalinką (Oliwia Kępka) i niestety przekaże szwagrowi złe wieści. Bartek w zasadzie nie będzie miał szans na to, żeby zabrać Uli córkę. W przeszłości siedział w więzieniu i był karany!

Ale na pojawienie się nowej Natalki trzeba będzie poczekać aż do 1762 odcinka "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w ostatni wtorek listopada, 28.11.2023. Wtedy Dominika Suchecka zadebiutuje na ekranie jako Natalka. Na razie jeszcze w Australii, bo póki co nie zapowiada się na powrót Natalki do Grabiny i do Mostowiaków. Chyba, że na wakacje, w odwiedziny do rodziny.

Kim jest Dominika Suchecka, która zastąpi Marcjannę Lelek w roli Natalki w "M jak miłość"?

Dominika Suchecka urodziła się 7.05.2000 roku i pochodzi z Garwolina. W przyszłym roku kończy studia na Wydziale Aktorskim łódzkiej Filmówki. Rola Natalki w "M jak miłość" będzie bez wątpienia największą w jej dotychczasowej karierze. Do tej pory wystąpiła tylko w filmie krótkometrażowym "Paczka" i etiudzie szkolnej "Jeszcze raz". Ale umiejętności aktorskie szlifuje w Teatrze Studyjnym w Łodzi. 

Najnowsze