Nowa Joasia w M jak miłość. Zastąpiła Kurdej-Szatan w ważnej roli, a teraz zaliczy niezłą wpadkę z Pawłem

i

Autor: MTL Maxfilm Nowa Joasia w M jak miłość. Zastąpiła Kurdej-Szatan w ważnej roli, a teraz zaliczy niezłą wpadkę z Pawłem

Nowa Joasia w M jak miłość. Zastąpiła Kurdej-Szatan w ważnej roli, a teraz zaliczy niezłą wpadkę z Pawłem

2020-09-23 15:54

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) odeszła z "M jak miłość" i z bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), ale przed wyjazdem do pracy jej miejsce zajęła kelnerka Hania (Iwona Malinowska). Młoda, sympatyczna dziewczyna zastąpiła Joasię w ważnej roli, prawej ręki Kingi, na której spocznie duża odpowiedzialność za prowadzenie "Bistro za rogiem". W 1527 odcinku "M jak miłość" Hania bliżej pozna Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). I już podczas pierwszego spotkania ze szwagrem szefowej zaliczy niezłą wpadkę! Co będzie między Hanią i Pawłem w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1527 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Hania z "M jak miłość" to nowa Joasia! Po odejściu z serialu Barbary Kurdej-Szatan pustkę po jej bohaterce w "M jak miłość" wypełni nowa kelnerka, śliczna, urocza i pomocna Hania, która kryje jednak w sobie sporo tajemnic. Zaczęła pracę w "Bistro za rogiem" jeszcze prze wyjazdem Joasi do Frani, a Chodakowska osobiście zadbała o to, żeby wprowadzić swoją następczynię w obowiązki. Co prawda Kinga nie dała Hani posady menadżerki bistro, ale bystra kelnerka szybko może awansować.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1527: Joasia w ciężkim stanie, ale nie w ciąży. Tylko Kinga dowie się jak bardzo będzie z nią źle

W 1527 odcinku "M jak miłość" Hania pokaże jakim sumiennym i lojalnym jest pracownikiem, choć spóźni się do pracy, a Paweł i Anka (Weronika Rosati) będą świadkami jak zalicza małą wpadkę. Kelnerka wytłumaczy się, że nie dotarła na czas przez korki na mieście, lecz poprosi gości o dyskrecję.

Podczas pierwszego spotkania Pawła z Hanią w 1527 odcinku "M jak miłość" dziewczyna nie będzie wiedziała z kim ma do czynienia, że poznany dopiero mężczyzna jest szwagrem Kingi. - Nie wsypią mnie państwo przed szefową? - poprosi błagalnym tonem. - A co, taka z niej kosa? - dopyta Paweł, licząc, że wyciągnie od kelnerki jakieś newsy na temat Kingi.

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Następczyni Joasi w 1527 odcinku "M jak miłość" udowodni jednak, że stoi murem za Kingą i pomaga jej jak umie najlepiej. - Nie, wręcz przeciwnie! Nie chcę jej zawieść. Ma na głowie pół tuzina dzieci, a jej mąż buja gdzieś w obłokach. Kosmos! Taka świetna babka i taki za przeproszeniem dupek!- Hania trochę się zagalopuje i obrazi Zduńskiego, nie wiedząc, że to brat męża Kingi!

Sprawdź też: To ona w "M jak miłość" zajmie miejsce Joasi. Teraz młodsza Hania będzie pracowała w bistro! Kim jest nowa kelnerka?

- Też nad tym ubolewam... - przyzna Pawła w 1527 odcinku "M jak miłość", z trudem tłumiąc uśmiech. - Zna go pan?- Trochę, tak się składa, że to mój brat, bliźniak... - wyjaśni wreszcie Hani, a kelnerka w 1527 odcinku "M jak miłość" uzna, że nie mogła chyba gorzej trafić i bardziej palnąć głupoty!

Jak potoczą się dalej losy Hani w "M jak miłość? Czy Paweł będzie dla niej tylko szwagrem szefowej, a może kimś więcej? To się wyjaśni w nowych odcinkach "M jak miłość". Na pewno Hania wypełni pustkę po Joasi w bistro, a lokal dzięki niej wypięknieje!

M jak miłość odc. 1524. Kelnerka Hania (Iwona Malinowska), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1524. Kelnerka Hania (Iwona Malinowska), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1527. Anka (Weronika Rosati), Paweł (Rafał Mroczek), Hania (Iwona Malinowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Anka (Weronika Rosati), Paweł (Rafał Mroczek), Hania (Iwona Malinowska)
M jak miłość odc. 1524. Kelnerka Hania (Iwona Malinowska), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1524. Kelnerka Hania (Iwona Malinowska), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze