M jak miłość

Mikołaj Roznerski wrócił na plan! Marcin z M jak miłość już nie płacze i tryska szczęściem! Nie widać przy nim Izy - ZDJĘCIA, WIDEO

Mikołaj Roznerski właśnie zakończył urlop i pokazał na swoim profilu na Instagramie, jak bawi się na planie. Marcin z "M jak miłość" już nie płacze po zdradzie Izy (Adriana Kalska), a wręcz przeciwnie szampańsko się bawi tańcząc i podśpiewując znany przebój! Największy przystojniak "M jak miłość" jest sam przed kamerami, nie widać przy nim żadnej kobiety. Czy dlatego jest taki szczęśliwy? Fani oszaleli na TEN WIDOK - zobacz w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Marcin z M jak miłość wrócił na plan! Nie ma śladu łez, za to jest szampański humor!

Chodakowski zakończył ostatni sezon "M jak miłość" tonąc we łzach i alkoholu. Wszystko za sprawą Izy, która nie tylko zdradziła go z Radkiem (Philippe Tłokiński), ale jeszcze się w nim zakochała. Kiedy do Marcina dotarło, że właśnie skończyło się jego małżeństwo, załamał się. Potem nastąpiły długie wakacje, a Roznerski pokazywał na swoim profilu na Instagramie, jak odpoczywa. teraz gwiazdor ujawnił, że wrócił do pracy, ale po łzach nie ma już ani śladu! 

Kiedy po urlopie wraczasz do pracy😜😇 - napisał Marcin z "M jak miłość" pod WIDEO, na którym tańczy i śpiewa przed kamerami do przeboju Madonny. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. 

- 😂❤️

- Padam ze śmiechu! Pięknego dnia! 😘😘🥰

- No nie wiem czy ja z taką radością wrócę do pracy po urlopie 🤣

- Hehehe życiowe 🤣

- Humor dopisuje Tak trzymaj 😘🤗

Pewne jest, że Marcin z "M jak miłość" wrócił do pracy przed kamerą. Ale na jakim planie nagrywa nowe ujęcia na razie nie wiadomo, bo aktor nie oznaczył w poście żadnego innego profilu. Pewne jest za to, że piosenka, którą słyszymy w tle opowiada o wielkiej miłości...

Nie przegap: M jak miłość. Tak zmieniła się Marysia Rogowska! Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba – ZDJĘCIA

M jak miłość. Mikołaj Roznerski wrócił na plan! Marcin już nie płacze i tryska szczęściem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze