M jak miłość

M jak miłość. Tak zmieniła się Marysia Rogowska! Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba – ZDJĘCIA

Bez Marysi (Małgorzata Pieńkowska) w "M jak miłość" trudno sobie wyobrazić ciąg dalszy serialu. Córka Barbary (Teresa Lipowska) i Zenona Łagody (ś.p. Emil Karewicz), wychowana przez Lucjana (ś.p. Witold Pyrkosz) osiadła na stałe w Grabinie wraz z drugim mężem, Arturem Rogowskim (Robert Moskwa). Marysia wychowała bliźniaków Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek), a teraz zmaga się z dorastaniem 14-letniej Basi (Karina Woźniak). Pomimo upływu lat Rogowska wygląda wspaniale i nie groźne jej umizgi młodszej i podstępnej Kalinowskiej (Anna Kerth) do jej męża. Pieńkowska dobrze gra swoją rolę i poza planem "M jak miłość" zmienia się nie do poznania! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Tak się zmieniła Marysia. Jesteście w stanie rozpoznać Rogowską?

Marysia w "M jak miłość" to wzór rodzinnej łagodnej, ciepłej, mądrej i wiernej kobiety. Nigdy nie wyjechała na dłużej z Grabiny. Razem z Arturem są wspaniałym wsparciem dla Barbary, można też zawsze na nich liczyć, kiedy chodzi o dzieci i wnuki. A i przyjaciół Rogowscy nigdy nie zostawią w potrzebie. Nic dziwnego, że Marysię widzowie wprost uwielbiają i zawsze są ciekawi, co u niej słychać prywatnie i zawodowo. Tym razem gwiazda zelektryzowała fanów serialu swoim nowym wyglądem!

W nowym sezonie "M jak miłość" Marysia nadal będzie musiała się borykać z umizgami Ewy do Artura. Kalinowska zdobędzie nowy oręż, bo będzie nękana przez stalkera i być może nawet realnie zagrożone będzie jej życie. Dawid, ojciec dziewczynki, do śmierci której doprowadziła lekarka nie spocznie dopóki nie dokona zemsty... I biedna, znękana ofiara ataków weźmie Artura pod włos! 

Ale Marysia w "M jak miłość" nie powinna się przejmować kolejnymi atakami Ewy. Artur już kiedyś zbłądził z Teresą i dostał nauczkę na całe życie, a poza tym Rogowscy naprawdę się kochają! Nic dziwnego, Marysia jest dobrą i piękną kobietą. Zobacz jak jedna z najjaśniejszych gwiazd sagi rodu Mostowiaków wygląda poza planem w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Nagłe bogactwo zwali Zduńskich z nóg! Kinga i Piotrek dostaną niezłą sumkę

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Najnowsze

Materiał sponsorowany