M jak miłość

Michalina Sosna pożegnała M jak miłość. Zagrała Kamę ostatni raz! - ZDJĘCIA

2023-07-15 9:35

Kama znika z "M jak miłość"! Striptizerka, której Marcin (Mikołaj Roznerski) nie raz pomógł wyjść z poważnych tarapatów, zaś w nowym sezonie to ona pomoże mu pozbierać się po ostatecznym rozstaniu z Izą (Adriana Kalska), pojawiła się na planie uwielbianego serialu TVP2 po raz ostatni! O pożegnaniu Michaliny Sosny z "M jak miłość" poinformowała jedna z charakteryzatorek, która pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie wyjątkowym prezentem, jaki zostawiła produkcji aktorka. Co zatem stanie się z Kamą w nowym sezonie po wakacjach? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Kama znika z "M jak miłość"! Michalina Sosna ostatni raz pojawiła się na planie serialu

Michalina Sosna z impetem dołączyła do "M jak miłość", gdzie przypadła jej rola striptizerki Kamy. Piękna kobieta od razu zwróciła uwagę Marcina i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), gdyż to z usług ich agencji detektywistycznej zaczęła korzystać, gdy wpakowywała się w kolejne kłopoty z racji swojego zawodu. Oczywiście, Chodakowski zawsze ratował ją z tarapatów, a w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nadarzy się okazja, aby Kama mogła się odwdzięczyć. Wszystko przez to, że małżeństwo Chodakowskich definitywnie dobiegnie końca, a Marcin zupełnie nie poradzi sobie z odejściem Izy. Ale wtedy detektywem zajmie się striptizerka, która wyprowadzi go na prostą i zniknie?

Jolanta Pruszyńska, charakteryzatorka i makijażystka "M jak miłość", pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie pożegnalnym prezentem od Michaliny Sosny. Tym samym zdradziła, że Kama po raz ostatni pojawiła się na planie uwielbianego serialu TVP2, gdyż do pudełka z cukierkami aktorka dołączyła kartkę z podziękowaniami za obecny sezon! Zatem czy to oznacza koniec Michaliny Sosny w "M jak miłość"?

- Droga Ekipo! Dziękuję za ten sezon :* Udanych wakacji! Misia Sosna - napisała aktorka.

- Dziękujemy cudowna Misiu!🌟 @michalina_sosna💖 - podziękowała jej charakteryzatorka.

Wszystkich fanów "M jak miłość" uspokajamy, gdyż Kama nie zniknie z serialu! Aktorka podziękowała za obecny sezon, gdyż zdjęcia na planie hitowej produkcji TVP2 powoli dobiegają końca i niebawem wszyscy aktorzy udadzą się na wakacyjną przerwę. Tak jak Michalina Sosna, która właśnie ją rozpoczęła. Ale oczywiście nie oznacza to, że striptizerka odejdzie z serialu, a wręcz przeciwnie, gdyż w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej jej wątek znacząco się rozwinie! A to dlatego, że to Kama pomoże Marcinowi pozbierać się po rozstaniu z Izą, ale nie będzie jedyną w walce o serce Chodakowskiego, gdyż obok detektywa zakręci się również nowa bohaterka, w którą wcieli się Alina Szczegielniak.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze