Michał do M jak miłość już nigdy nie wróci. Co robi Paweł Deląg rok po odejściu z serialu? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Michał do M jak miłość już nigdy nie wróci. Co robi Paweł Deląg rok po odejściu z serialu? - ZDJĘCIA

Michał z M jak miłość

Michał do M jak miłość już nigdy nie wróci. Co robi Paweł Deląg rok po odejściu z serialu? - ZDJĘCIA

Ileż emocji w "M jak miłość" budziła postać pisarza Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg)! Zakochany bez pamięci w Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), cudowny zastępczy tata dla Wojtusia (Feliks Matecki), mściwy wróg Leszka (Sławek Uniatowski), a do tego uzależniony od hazardu biznesmen. Zanim Paweł Deląg odszedł z "M jak miłość" na własne życzenie jego postać zdążyła jeszcze strasznie namieszać w małżeństwie Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Michał już nie pojawi się w "M jak miłość" - Kurdej-Szatan została wyrzucona z serialu, więc Ostrowski nie miałby już do kogo wracać. Co teraz robi Paweł Deląg?

Michał nie wróci do "M jak miłość". Co robi Paweł Deląg?

Kiedy z "M jak miłość" odszedł Michał fanów ogarnęła rozpacz. Wprawdzie Deląg na planie sagi rodu Mostowiajków spędził zaledwie 3 lata - 2018-2021 - jego postać zdążyła "porwać" miliony. Uzależniony od hazardu pisarz był bohaterem skomplikowanym i niełatwo było go określić, jako dobrego lub złego. Kiedy Michał cierpiał z miłości do Joasi, wszyscy kochali i jego, kiedy kłamał i niszczył wrogów - sam stawał się przedmiotem nienawiści. Paweł Deląg doskonale zagrał tę rolę, ale niedługo przed wyrzuceniem Kurdej-Szatan z serialu, odszedł z niego sam. Co robi teraz wielki gwiazdor?

Zły mąż, cudowny kochanek

Paweł Deląg zaczął grać w innym, niż "M jak miłość" serialu 23 lata wcześniej. Od 2026 roku wciela się w rolę Wiktora Jeleńskiego, męża Patrycji Kochan. Tutaj bohater Deląga jest absolutnym draniem, który znęcał się nad żoną, zdradzał ją, po czym na pewien czas w ogóle zniknął. W ostatnim sezonie Wiktor wrócił, a Patrycja nie przestała go kochać....

Zobacz też: M jak miłość. Alżbeta Lenska ostatni raz będzie grała Patrycję. Pożegnalne chwile i długa przerwa!

Michał z "M jak miłość" jest niezwykle popularnym aktorem za wschodnią granicą. Od lat grywa tam w wielu filmach i serialach ukraińskich i rosyjskich z ogromnym powodzeniem. Prywatnie gwiazdor stara się zachować swoje sprawy w tajemnicy, ale czasem uchyla rąbka na swoim profilu na Instagramie. 

Michał z "M jak miłość" ma 2 synów!

Niedawno Deląg pokazał ZDJĘCIA ze swoim młodszym synem, Mikołajem. Do tej pory gwiazdor "M jak miłość" pokazywał się publicznie z siostrą Dorotą również aktorką oraz starszym synem, Pawłem juniorem. Co jakiś czas buchała plotki o nowym związku Deląga, ale żaden z nich nie jest przez aktora potwierdzany. Gwiazdor chętnie angażuje się w sprawy społeczne, ostatnio pomaga uchodźcom z Ukrainy. 

Tęsknicie za Michałem z "M jak miłość"? 

Nie przegap: Był gwiazdą M jak miłość i trafił na odwyk. Coming out w niczym mu nie pomógł. Co dziś robi Jacek Poniedziałek?

M jak miłość. Marcin Mroczek na planie błaga fanów o pomoc! Pokazał gdzie się przeniosą Kinga i Piotrek
Najnowsze