M jak miłość

Mateusz z M jak miłość zdradził wielki sekret sadu Lucjana! Krystian Domagała pokazał jak teraz wygląda – ZDJĘCIA

Mateusza w "M jak miłość" Krystian Domagała gra od 3 miesiąca życia. Najmłodszy Mostowiak dorósł na naszych oczach i niebawem - w 1683 odcinku serialu - znów wraca do Grabiny. Z tej okazji młody gwiazdor uaktywnił się w mediach społecznościowych - zwykle milczy i nie udziela się, jak nie musi, dbając o swoją prywatność. Teraz pojawiła się niezła gratka dla fanów "M jak miłość" - Domagała na swoim profilu na Instagramie ujawnił sekret sadu dziadka Lucjana (ś.p. Witold Pyrkosz) i pokazał też jak teraz wygląda! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Krystian Domagała zdradza na swoim profilu na Instagramie sekret sadu Lucjana! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Mateusz w "M jak miłość" wychował się w sadzie Lucjana. Syn Hanki i Marka stawiał pod jabłonkami pierwsze kroki przeżywał pierwsze, dziecięce rozterki. Nic dziwnego, że dorosły już Mostowiak chętnie wraca, i do Grabiny, i do wspomnień z tego pięknego okresu życia swojego bohatera. Teraz, kiedy Mateusz za kilka dni pojawi się w rodzinnym domu, niechętny raczej mediom społecznościowym Domagała, przemówił!

Ostatnio u Mateusza z "M jak miłość" dało się zauważyć większe, niż zwykle koleżanką z planu, Alicją Ostolską. Jego aktywność w jej kierunku pozwala mieć nadzieję, że po klęsce małżeństwa z Lilką, Mostowiak znajdzie szczęście u boku ślicznej Ali - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ. W swoim ostatnim poście na Instagramie Domagała wrócił do sadu dziadka Lucjana! Jaką tajemnicę tego kultowego miejsca zdradził?

Kiedy młody gwiazdor "M jak miłość" opublikował na swoim profilu na Instagramie swoje najnowsze prywatne ZDJĘCIE i tak szybko "duch Mostowiakó" został wywołany do odpowiedzi.   

- Mateusz macie już jabłka zimowe w Grabinie? - zapytał fan "M jak miłość" Domagałę. 

- Kiedy wracasz do serialu m jak miłość? - pojawiło się kolejne pytanie innego fana. 

- My byśmy nie mieli? Pewnie, ze są! - odpisał Mateusz w kwestii jabłek i szybko dodał zapraszając na nowe odcinki "M jak miłość": - Zapraszam przed telewizory w poniedziałki i wtorki 20:45 :)

Jedno jest pewne, na Mateusza w 1683 odcinku "M jak miłość" będą czekały stare jabłonki dziadka i nieopisanie szczęśliwa babcia Barbara. Niestety, pojawi się w tym samym odcinku "upiór", czyli kobieta, która tak okrutnie go skrzywdziła. Jak sobie z tym poradzi młody Mostowiak zobaczymy już 7.11 w TVP2 o podanej przez Domagałę godzinie. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1682: Misiek straci przytomność! Ujawniamy przyczynę. Mroczna tajemnica Zduńskiego wyjdzie na jaw - ZDJĘCIA

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze