M jak miłość

Mateusz i Lilka wrócą do siebie w M jak miłość? Jest jeden warunek

W "M jak miłość" po wakacjach pojawią się znów Mateusz i Lilka (Monika Mielnicka)? Grający Mostowiaka Krystian Domagała już robił sobie dłuższe przerwy na planie serialu, jak choćby z powodu swojej matury. Później pojawił się na kilka odcinków, w których w Grabinie znów spotkał Lilkę, co skutecznie zniechęciło go do dłuższego pobytu w rodzinnym domu. Z kolei Monika Mielnicka co rusz zapowiada, że to już koniec jej Lilki w "M jak miłość", a potem wraca. Czy to możliwe, aby byli małżonkowie zeszli się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023?

M jak miłość. Mateusz wróci do Lilki po wakacjach 2023?

W nowych odcinkach "M jak miłość" zajdą spore zmiany u Mostowiaków, Zduńskich, Budzyńskich i Chodakowskich. Czy w tym wszystkim znajdzie się jeszcze na powrót ukochanego wnuka Barbary, Mateusza? Przypomnijmy - młody Mostowiak zwiał z Grabiny, bo nie mógł patrzeć na swoją zdradziecką żonę. Zanim do tego doszło kochanek Lilki urządził w bistro piekło, podczas którego oddał strzał do Franki. Zduńska długo walczyła o życie w szpitalu, a jej mąż rozpaczał, że straci kochaną żonę, która osłoniła go przed kulą własnym ciałem. Po tym wszystkim Mateusz zawinął się uciekł na przypadkowy statek, aby już nigdy nie musieć patrzeć na swoją eks. Czy przejdzie mu i jednak zawita do Grabiny w nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków?

Lilka z "M jak miłość" ogłasza, że to już koniec jej postaci w serialu. Aktorka deklaruje, że już nie wróci na plan i faktycznie, jej historia w scenariuszu straciła na znaczeniu. No bo po co komu Lilka, która była ważna, dopóki kochał ją Mateusz Mostowiak?

Jednak kiedy zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u. czy chcieliby oglądać dalsze losy Mateusza i Lilki, odpowiedź była zaskakująca! Rzadko kiedy widzowie są aż tak zgodni!

- Lilka i Mateusz powinni znów mieć duże role w "M jak miłość"? - zapytaliśmy fanów na FB. 

Powinni być razem

- Szkoda że ich nie ma 😉

- Tak młodzi z mojego doświadczenia się pogubili miło się będzie ogladało

- Tak brakuje ich

- Tak bo są sobie pisani

- Tak , bardzo 🤗

- Szkoda że ich nie ma

Tylko dwie osoby wyłamały się ze zgodnego chóru, który chciałby dalej oglądać Mateusza i Lilkę w "M jak miłość" razem. 

- Tak, ale osobno

- Nieee

Prawda o potencjalnym powrocie rozwiedzionych Mostowiaków do "M jak miłość" jest jednak taka, że aby mógł dojść do skutku, musieliby chcieć tego grający ich aktorzy. Krystian Domagała spędził na planie sagi całe życie, a zaczął już jako 3-miesięczny osesek. Aktor od wielu misięcy nie pokazuje się na planie, za gto dzieli się fanami ZDJĘCIAMI z ważnych, życiowych wydarzeń. Z kolei Mielnickiej marzy się większa kariera, a i twórcy nie widzą już sensu, aby ciągnąć postać Lilki. Czy po wakacjach to się zmieni? Przekonamy się śledząc nowe odcinki w TVP2.  

Chcielibyście oglądać Mateusza i Lilkę w "M jak miłość" znowu razem? Może kolejny ślub, tym razem w kościele? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: Nadchodzi koniec M jak miłość! Barbara odejdzie z serialu? Teresa Lipowska wyraziła się jasno

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Sonda
Mateusz i Lilka powinni wrócić do "M jak miłość" i stanąć przed ołtarzem w kościele?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze