Marzenka i Andrzejek z M jak miłość wracają do serialu! Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński dostali niezwykłą propozycję - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Marzenka i Andrzejek z "M jak miłość" wracają do serialu! Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński dostali niezwykłą propozycję - ZDJĘCIA

Marzenka i Andrzejek z M jak miłość wracają do serialu! Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński dostali niezwykłą propozycję - ZDJĘCIA

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiła się Olga Szomańska, czyli serialowa Marzenka! To ona zdradziła, że znów zagrają z Tomaszem Oświecińskim małżeństwo! Gwiazda wyznała, że tęskni za "M jak miłość", a fani jeszcze nie pogodzili się z tragedią niepotrzebnej śmierci Marzenki i Andrzejka. Okazuje się, że Szomańska i Oświeciński dostali niesamowitą propozycję! Jaką? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Marzenka i Andrzejek z "M jak miłość" znowu razem! 

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" znienacka pojawiła się... serialowa Marzenka! Cała Polska płakała, kiedy zginęła z Andrzejkiem w tragicznym wypadku z winy pijaka Jaszewskiego. Lisiecy osierocili małą Kalinkę (Oliwia Kempka), której rodzicami ostatecznie zostali Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński). Co w takim razie Szomańska robi na profilu "M jak miłość"?  

- Tęskni pani za grą w serialu "M jak miłość"? - zapytał jeden z fanów Szomańskiej na jej profilu na Instagramie, a profil "M jak miłość" to wszystko opublikował na swoim Instastory. 

- Tak, tęsknię za ekipami, które tworzyły serial, pracując ze mną dzień w dzień od rana do nocy. Tego mi najbardziej brak, mojej takiej przyszywanej rodziny - wyznała Marzenka z "M jak miłość". 

Zobacz też: Dominika Kachlik pożegnała M jak miłość. Franka wyjedzie, bo aktorka przeszła do nowego serialu - ZDJĘCIA

Temat "M jak miłość" na instagramowym profilu jednak powrócił w związku z faktem, że Szomańska i Oświeciński znów zagrają małżeństwo!

- Dlaczego w "Świętym" grasz parę małżeńską akurat z Tomkiem, tak samo jak w "M jak miłość"? - zapytali fani na proifilu aktorki. 

- To świetny pomysł! Jako para w "M jak miłość" zginęliśmy i bardzo duży to był wstrząs dla naszych fanów. Teraz więc mają okazję nas oglądać w kolejnym serialu - zdradziła z uśmiechem Szomańska. 

Okazuje się, że tęsknota fanów za Marzenką i Andrzejkiem z "M jak miłość" otwiera grającym ich gwiazdom wszystkie serialowe drzwi.  

Nie było żadnego castingu! Dostaliśmy z Tomkiem propozycję zagrania małżeństwa w serialu "Święty", przyjęliśmy ją z wielką radością

Tomasz Oświeciński święci także triumfy indywidualnie. Andrzejek z "M jak miłość" wszedł na plan nowego, belgijskiego serialu. 

Nowy serial Święty", w którym Marzenka i Andrzejek znów grają małżeństwo można oglądać na platformach Polsatu. 

Nie przegap: M jak miłość. Patrycja pozbędzie się Łukasza i upokorzy jego matkę Martę? W nowym sezonie rozwiedziona Argasińska zmieni się nie do poznania – WIDEO, ZDJĘCIA

Marzenka i Andrzejek z "M jak miłość" wracają do serialu! Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński dostali niezwykła propozycję - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze