Marysia z M jak miłość nieźle zaszalała z fryzurą! Tak teraz wygląda Małgorzata Pieńkowska - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod/Instagram Marysia z M jak miłość nieźle zaszalała z fryzurą! Tak teraz wygląda Małgorzata Pieńkowska - ZDJĘCIA

Marysia z M jak miłość nieźle zaszalała z fryzurą! Tak teraz wygląda Małgorzata Pieńkowska - ZDJĘCIA

Marysia w "M jak miłość" to postać stateczna, z poukładanym życiem, pełna ciepła, spokoju i z dobrym słowem dla każdego. Taki też jest wygląd grającej ją od zawsze Małgorzaty Pieńkowskiej. Na głowie skromny koczek i spokojne stylizacje ubrań - taka jest Marysia Rogowska w "M jak miłość". Tymczasem Małgorzata Pieńkowska lubi od czasu zaszaleć z wizerunkiem podczas wakacji na planie serialu. Tym razem gwiazda totalnie zmieniła fryzurę! Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Nowa Marysia w "M jak miłość"? Gwiazda wyraźnie odmłodniała

Marysia w "M jak miłość" to przybrana córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), która została w Grabinie i tam przynosi szczęście i dumę rodzinie. Grająca Marysię od zawsze Małgorzata Pieńkowska dzięki serialowi stała się wielką gwiazdą i prowadzi szczęśliwe życie. Jedyną "niewygodą" gwiazdy jest związany z serialem wizerunek, który bardzo rzadko się zmienia i aktorka jest zobligowana do tego, aby podobnie wyglądać także w życiu prywatnym. Ale Pieńkowskiej czasem udaje się zaszaleć i tak było i tym razem!

Pieńkowska na swoim profilu na Instagramie pokazała się z nową fryzurą, która Marysi z "M jak miłość" znacznie odejmuje lat! Krótsze, "postrzępione" włosy nie są zebrane w skromny koczek, tylko pięknie otulają twarz gwiazdy w niezwykle modnych ciemnych okularach. Jak Wam się podoba taka Marysia - zobaczcie koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

Pod serią ZDJĘĆ gwiazdy z miejsca posypały się komentarze fanów Marysi z "M jak miłość". Wielbiciele aktorki są dosłowni zachwyceni przemianą!

- Piękna kobieta i naturalna❤️

- Zjawiskowa uroda 😍

- Pięknie pani wygląda 😍 pozdrawiam serdecznie 😊

- Ślicznie❤️😍

- 👌 ❤️ 💞 pani Malgosiu 💝 💝 💝

- Małgoniu moja wyglądasz prześlicznie przepięknie ślicznotka moja kocham zawsze jesteś piękna i młoda!

Tylko jednej osobie nie spodobał się szczegół w nowym wizerunku Marysi z "M jak miłość". - Nie podoba mi się w tych okularach...

Zobacz też: QUIZ. Seriale PRL. "Deszcze niespokojne". Kochaliście Czterech pancernych i psa? To odpowiecie na wszystkie pytania nie wstając z łóżka!

Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze