Marysia z M jak miłość nieźle zaszalała z fryzurą! Tak teraz wygląda Małgorzata Pieńkowska - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod/Instagram Marysia z M jak miłość nieźle zaszalała z fryzurą! Tak teraz wygląda Małgorzata Pieńkowska - ZDJĘCIA

Marysia z M jak miłość nieźle zaszalała z fryzurą! Tak teraz wygląda Małgorzata Pieńkowska - ZDJĘCIA

Marysia w "M jak miłość" to postać stateczna, z poukładanym życiem, pełna ciepła, spokoju i z dobrym słowem dla każdego. Taki też jest wygląd grającej ją od zawsze Małgorzaty Pieńkowskiej. Na głowie skromny koczek i spokojne stylizacje ubrań - taka jest Marysia Rogowska w "M jak miłość". Tymczasem Małgorzata Pieńkowska lubi od czasu zaszaleć z wizerunkiem podczas wakacji na planie serialu. Tym razem gwiazda totalnie zmieniła fryzurę! Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Nowa Marysia w "M jak miłość"? Gwiazda wyraźnie odmłodniała

Marysia w "M jak miłość" to przybrana córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), która została w Grabinie i tam przynosi szczęście i dumę rodzinie. Grająca Marysię od zawsze Małgorzata Pieńkowska dzięki serialowi stała się wielką gwiazdą i prowadzi szczęśliwe życie. Jedyną "niewygodą" gwiazdy jest związany z serialem wizerunek, który bardzo rzadko się zmienia i aktorka jest zobligowana do tego, aby podobnie wyglądać także w życiu prywatnym. Ale Pieńkowskiej czasem udaje się zaszaleć i tak było i tym razem!

Pieńkowska na swoim profilu na Instagramie pokazała się z nową fryzurą, która Marysi z "M jak miłość" znacznie odejmuje lat! Krótsze, "postrzępione" włosy nie są zebrane w skromny koczek, tylko pięknie otulają twarz gwiazdy w niezwykle modnych ciemnych okularach. Jak Wam się podoba taka Marysia - zobaczcie koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

Pod serią ZDJĘĆ gwiazdy z miejsca posypały się komentarze fanów Marysi z "M jak miłość". Wielbiciele aktorki są dosłowni zachwyceni przemianą!

- Piękna kobieta i naturalna❤️

- Zjawiskowa uroda ?

- Pięknie pani wygląda ? pozdrawiam serdecznie ?

- Ślicznie❤️?

- ? ❤️ ? pani Malgosiu ? ? ?

- Małgoniu moja wyglądasz prześlicznie przepięknie ślicznotka moja kocham zawsze jesteś piękna i młoda!

Tylko jednej osobie nie spodobał się szczegół w nowym wizerunku Marysi z "M jak miłość". - Nie podoba mi się w tych okularach...

Zobacz też: QUIZ. Seriale PRL. "Deszcze niespokojne". Kochaliście Czterech pancernych i psa? To odpowiecie na wszystkie pytania nie wstając z łóżka!

Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze