M jak miłość

Marcin z M jak miłość zrobił dla syna coś niesamowitego! Mikołaj Roznerski dał czadu! - ZDJĘCIA, WIDEO

Marcin (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość" to ideał ojca. Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) zawsze są dla niego na pierwszym miejscu i jest dla nich gotów do wielkich poświęceń. Widać to zwłaszcza w sytuacji, kiedy Iza (Adriana Kalska) porzuciła rodzinę dla kochanka Radka (Philippe Tłokiński), ale nadal wykorzystuje męża zasłaniając się dobrem dzieci. W życiu prywatnym Roznerski także ma syna, 12-letniego Antoniego, owoc jego miłości z Martą Juras, która lata temu grała Erykę w "M jak miłość". Okazuje się, że gwiazdor również dla swojego prawdziwego syna jest w stanie zrobić absolutnie wszystko! Co? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Gwiazdor M jak miłość specjalnie dla syna wystąpił w nowej roli! Zobacz, jak mu poszło

Mikołaj Roznerski dzięki roli Marcina w "M jak miłość" stał jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show biznesie. Przystojniak rozkochał sobie pół Polski nie tylko wdziękiem i urodą, ale przede wszystkim swoją serialową postawą życiową ojca, syna i męża. Okazuje się, że także prywatnie aktor jest dla swojego dziecka gotowy na wszystko!

Na oficjalnym profilu Roznerskiego na Instagramie pojawił się film WIDEO, na którym aktor zamienia się w... rapera! Jego syn, 12-letni Antoni podczas podróży z tatą samochodem słuchał znanego polskiego rapera. Jaka była odpowiedź Marcina z "M jak miłość"?

Dwa tysiące dwadzieścia trzy, wchodzę teraz ja, wchodzisz teraz ty. Pojedziemy na lekkim freestylu, trochę pobawimy się tak i owak. Lubię cię, lubię cię, moim synem jesteś. Masz dwanaście lat, przed tobą cały świat, cały życia szmat. Więc jestem rad z twoich kierunków i twoich wyborów. To jak urządzasz swoje życie wokół honoru. To się trzymaj, trzymaj się synku, Masz doczytania lekturę, ale robisz z ojcem jakąś bzdurę tutaj teraz. Więc lecimy do domu poczytać lekturę, nie skupiać się na bzdurach. Sprawdź to, lekturę dzisiaj czytasz, tak, tak, lekturę dzisiaj czytasz...

Jak Wam się podoba Marcin z "M jak miłość" jako raper? Miałby szansę przebić się na polskim rynku muzycznym? Zobaczcie WIDEO i dajcie znać co na temat myślicie w SONDZIE na końcu tekstu!

Nie przegap: M jak miłość. Gruba wpadka z rozwodem Chodakowskich w 1744 odcinku! Marcin i widzowie zobaczą dwa różne dokumenty! - ZDJĘCIA

Marcin z M jak miłość zrobił dla syna coś niesamowitego! Mikołaj Roznerski dał czadu
Sonda
Marcin z "M jak miłość" powinien zostać raperem?
Najnowsze