M jak miłość

Magda w M jak miłość nie miała szczęścia w miłości. Romansowała nawet z ojcem kochanka! Oto wszyscy mężczyźni Madzi - ZDJĘCIA

Magda (Anna Mucha) w "M jak miłość" przez lata nie miała szczęścia w miłości. Trzy razy wychodziła za mąż, ale dopiero jej ostatnie małżeństwo z Andrzejem (Krystian Wieczorek) dobrze rokuje na przyszłość. Niestety, nawet u Budzyńskich doszło do wielkiego dramatu, bo na ich drodze stanęła psychopatka Julia (Marta Chodorowska), która wrobiła Andrzeja w ciążę, a po wakacjach spróbuje wsadzić go za kratki. Jak do tej pory wyglądało życie uczuciowe Magdy w "M jak miłość"? Przypominamy wszystkich mężczyzn, dla których mocniej zabiło serce pani Budzyńskiej! Zobacz TO w ogromnej GALERII ZDJĘĆ!

\Wszyscy kochankowie i mężowie Magdy w "M jak miłość" łamali jej serce. Zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Długo w "M jak miłość" wydawało się, że największą i prawdziwą miłością Magdy jest Paweł Zduński (Rafał Mroczek). To z nim wciąż schodziła się, rozstawała i wracała, a para była jedną z ulubionych w serialu. Niestety, Paweł nie zniósł porażki jaką był ślub Magdy dla pieniędzy z rosyjskim bogaczem i reżyserem Saszą Maksymowiczem (Ivan Komarenko). Zduński nigdy do końca nie wybaczył ukochanej, że rzuciła go dla grubej kasy. Co się działo w sercu Magdy zanim do tego doszło?

Pierwszą miłością Magdy w "M jak miłość" był Kamil Gryc (Marcin Bosak). Mieszkali wówczas całą ekipą na kultowej już Łowickiej w Warszawie i Madzia świata poza ukochanym nie widziała. Niestety, prawnik jeszcze długo był niedojrzałym chłoptasiem, zupełnie niegotowym do poważnych kroków. Efektem tego związku była ciąża - jedyna, w jaką Magda zaszła. Niestety skończyła się dramatycznym poronieniem. Później Kamil długo wzdychał do Magdy. Ona jednak wybrała jego ojca. W 2006 roku jako studentka romansowała z Grycem seniorem, Jerzym (Jerzy Schejbal).

Po latach w "M jak miłość" Kamil "stawał na głowie", aby ją odzyskać nawet jeszcze po jej ślubie z Andrzejem. Na szczęście i on się ustatkował i dał jej spokój. Dziś Kamil i Magda żyją w przyjaźni. 

Złamane po rozstaniu z Kamilem serce Magdy w "M jak miłość" leczył właśnie Paweł. Zdaniem części fanów Madzi i Zduński pasowali do siebie "jak ulał" i wielka szkoda, że nigdy nie zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Obecnie Paweł jest szczęśliwy z czwartą żoną Franką, a z Magdą żyją w niezwykłej przyjaźni, takiej w której jedno za drugim "w ogień skoczy". 

Podczas rozstań i powrotów z Pawłem w "M jak miłość" Magda poznała Bogdana (Marek Kaliszuk), kolegę jej przyjaciółki Kingi (Katarzyna Cichopek). Ale i ta relacja zakończyło się smutno, bo okazało się, że dawna kochanka Ozona jest z nim w ciąży.  

Wielką nadzieją na szczęście Magdy w "M jak miłość" był Olek Chodakowski (Maurycy Popiel). To za niego wyszła z prawdziwej miłości i para adoptowała syna Maćka (Franciszek Przanowski). Niestety, przystojny pan doktor jeszcze długo "nie grzeszył wiernością" i zdradzał żonę na potęgę. Ostatecznie Chodakowski złamał serce Magdy, które uleczyć miał Andrzej. I prawie mu się to udało...

Wszyscy jeszcze pamiętają piękny ślub Magdy i Andrzeja w "M jak miłość". Kamil wtedy się upił i poprzysiągł rywalowi wieczną wojnę. Wszystko pięknie się układało u państwa Budzyńskich do czasu, aż w kancelarii pojawiła się piękna Julia. Mecenas Malicka utrzymywała, że kochała się w Andrzeju 10 lat temu i nadal coś do niego czuje. Potem była pijana noc na konferencji we Wrocławiu, pobudka Budzyńskiego w łóżku domniemanej kochanki i jej ciąża. Magda po raz kolejny w życiu przeżyła wielki dramat i była gotowa rozwieść się z niewiernym małżonkiem.

Dziś już wiadomo, że Julia w "M jak miłość" jest psychopatką, która od początku całą aferę ukartowała. W nowym sezonie posunie się jeszcze dalej, bo zniknie, ale zostawi po sobie "miejsce zbrodni", które ma wskazać Budzyńskiego jako jej zabójcę. Znów więc Magda nie będzie miała spokoju w kolejnych odcinkach serii.

Czy scenarzyści "M jak miłość" dadzą kiedyś Magdzie święty spokój i pozwolą jej się cieszyć szczęściem, na które czekała tak długo?

Nie przegap: Gwiazdor M jak miłość ostro dostał po uszach od matki swojego syna! Mikołaj Roznerski musiał się gęsto tłumaczyć Marcie Juras

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze