M jak miłość

M jaki miłość, odcinek 1733: Szokujące wyznanie Magdy! Podziękuje Andrzejowi za zdradę?

W 1733 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zaszokuje wszystkich niecodziennym wyznaniem! Budzyńska podziękuje mężowi (Krystian Wieczorek) za zdradę z Julią (Marta Chodorowska)! Andrzej długo nie będzie mógł zrozumieć o co chodzi jego pięknej żonie. Ale kiedy Magda mu to wyjaśni, będzie ją kochał jeszcze mocniej, jak nigdy dotąd... Dlaczego Magda w 1733 odcinku "M jak miłość" okaże wdzięczność za krzywdę, którą wyrządzili jej Julia z Andrzejem? Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1733 - poniedziałek, 22.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1733 odcinku "M jak miłość" Magda zaszokuje Andrzej wyznaniem, którego nie mógłby się spodziewać. Piękna i mądra Budzyńska podziękuje niewiernemu mężowi za zdradę! Wszystko wydarzy się w warszawskim mieszkaniu Magdy i Andrzeja, dokąd na jakiś czas wrócą z siedliska. I choć wszyscy pamiętamy, jak okrutnie cierpiała Budzyńska, kiedy dotarła do niej prawda o zdradzi i ciąży Julii, teraz zobaczymy, jak ona niesamowicie sobie z tym poradziła! Jak do tego dojdzie?

- Czasem sobie myślę, że może to wszystko miało jakiś głębszy sens? - powie Magda w 1733 odcinku "M jak miłość" - jak cytuje swiatserisli.interia.pl i przytuli się do męża. - Przecież nic nie dzieje się bez przyczyny... Może tak właśnie miało być? 

- Nie rozumiem... - Andrzej nie od razu pojmie w 1733 odcinku "M jak miłość", co jego żona ma na myśli.

- Byłam tak bardzo skupiona na sobie... Na swoim żalu... A może tu wcale nie chodziło o mnie? - Magda będzie ciągnęłą tajemniczą wypowiedź. - Może musiałam pojechać aż tam, żeby znaleźć Nadię? Żeby - gdyby zdarzyło się najgorsze - nie została na świecie sama... i miała dom... nas...

Po tych słowach w 1733 odcinku "M jak miłość" Andrzej zrozumie, co chce powiedzieć mu Magda i mocno przytuli ją do siebie. Budzyńska wtuli się w męża i zobaczymy obraz wielkiej miłości prawników, którzy jeszcze niedawno mieli się rozwieść.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1735: Taki będzie finał intrygi Julii przeciwko Andrzejowi! Psychopatka ukradnie szalik Budzyńskiego, żeby upozorować zabójstwo! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Zemsta Julii na Andrzeju. Wariatka urobi nawet Rotkiewicza, żeby był po jej stronie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze