M jak miłość

M jaki miłość. Julia zabije Andrzeja i wrobi w to Magdę?! Psychopatce wszystko będzie szło jak z płatka! - ZDJĘCIA, WIDEO

Julia (Marta Chodorowska) w "M jak miłość" szykuje coś koszmarnego! Kłamstwa będą Malickiej szły jak z płatka i nic dziwnego, bo bardzo starannie wszystko przygotuje. Czy zabije Andrzeja (Krystian Wieczorek) i wrobi w to Magdę (Anna Mucha)? To, co widzimy na WIDEO w ostatnich "Kulisach M jak miłość" aż mrozi krew! Psychopatka zacznie zabawiać się w fabrykowanie maili, zwróci uwagę wszystkich na jeden szczegół ze stroju Andrzeja, który ukradnie i zaniesie do domu. Ostatecznie widzimy, jak liczy ogromną sumę pieniędzy. Czy Julia wynajmie zawodowego zabójcę, by pozbył się Budzyńskiego? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Julia zamorduje Andrzej i wrobi w to Magdę? Padną poważne oskarżenia!

W ostatnich odcinkach sezonu "M jak miłość" Julia przystąpi do ataku na Andrzeja ze zdwojoną siłą. W jej głowie będzie działo się coś strasznego, Malicka totalnie straci kontakt z rzeczywistością. Ale w swoim obłędzie Julia okaże się bardzo konsekwentna i metodyczna, jak rasowa psychopatka! To, co widzimy na WIDEO z Kulis "M jak miłość" napawa ogromną obawą, że Andrzej zapłaci życiem za chwilę zauroczenia domniemaną kochanką!

- Knucie przynosi ulgę i jaką taką przyjemność - przyznaje Marta Chodorowska w "Kulisach M jak miłość".- Julia nie ma rozterek moralnych. Straciła poczucie rzeczywistości, żeyje w równoległym świecie. Ona się nie zastanawia, że okłamuje przyjaciółkę...

- On nie potrafi tego znieść, że stracił nade mną kontrolę! Rozumiesz? - będzie krzyczała Malicka w "M jak miłość". 

- Julia zaczyna być nieprzewidywalna, a ta sytuacja w windzie już zupełnie od czapy - zdradza Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". - To jest taki sygnał, że nie będzie łatwo, że ta sytuacja będzie eskalować!

Wieczorem ma rację. Julia w "M jak miłość" sfabrykuje maila, w którym Andrzej "prosi" ją o spotkanie i jeszcze jedną szansę, w dodatku w tajemnicy przed Magdą.  Następnie kradnie jego szalik, na który uwagę zwrócił Rotkiewicz i zanosi go do siebie do domu. Malicka będzie liczyła też ogromną kwotę gotówki! Czy to wynagrodzenie dla płatnego zabójcy?

- Julia jest nieprzewidywalna i bardzo groźna! Czy jest w stanie posunąć się do zagrożenia życia? Ciężko powiedzieć... - analizuje sytuację Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". 

Czy Julia w "M jak miłość" zamorduje Andrzeja i wrobi w to Magdę, czy jak wcześniej podejrzewaliśmy sfinguje własną śmierć i skieruje podejrzenia na Budzyńskiego?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1730: Rotkiewicz i Julia przegrają w sądzie! Konkurent Andrzeja Budzyńskiego uzna porażkę za spisek - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Zemsta Julii na Andrzeju. Wariatka urobi nawet Rotkiewicza, żeby był po jej stronie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze