M jak miłość

M jak miłość zniknęło z ramówki TVP! Widzowie nie zobaczą 1724 odcinka w telewizji! Znamy powód

Fani "M jak miłość" nie zobaczą 1724 odcinka o stałej porze w telewizji! Co się stało? Czy ulubiony serial Polaków znika z ramówki TVP? Jest ważny powód, dla którego w poniedziałek 10 kwietnia nie zostanie wyemitowany 1724 odcinek "M jak miłość". Kiedy będzie można go obejrzeć? Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1724 - wtorek, 11.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1724 "M jak miłość" nie zostanie wyświetlony w TVP2 w poniedziałek 10 kwietnia o stałej porze. W ogóle seriale zniknęły tego wieczoru z ramówki. Fani "Barw szczęścia" również nie zobaczą nowej odsłony swojej ulubionej serii. Co się stało? Dlaczego ulubione seriale Polaków zniknęły tego wieczoru z TVP2?

W 1724 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wielki kryzys w związku Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) z Jagodą (Katarzyna Kołeczek). W dodatku do Grabiny wróci podła Ola (Justyna Karłowska) i Kiemlicz znów oszaleje na punkcie "pomagania skrzywdzonej". Znacznie lepiej będzie u Rogowskich, bo Artur (Robert Moskwa) nareszcie odrzuci awanse Kalinowskiej (Anna Kerth). Dlaczego widzowie nie zobaczą tego wszystko o stałej porze w poniedziałkowy wieczór w TVP2?

Na 10 kwietnia przypadł w 2023 roku Poniedziałek Wielkanocny. Od kilku lat w świąteczne wieczory TVP wyświetla w miejsce seriali wybitne filmy fabularne. Dlatego też nie zobaczymy 1724 odcinka "M jak miłość" o stałej porze w poniedziałek. Zostanie on wyemitowany następnego dnia, we wtorek 11 kwietnia. 

Nie przegap: M jak miłość. Afera z Rotkiewiczem - nowe fakty! Prawnik mógłby być synem Budzyńskiego! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Powrót Oli zniszczy szczęście Jagody i Tadeusza! Będzie ostra walka o sadownika
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze