M jak miłość znika z TVP! Tylko jeden odcinek w tygodniu! Kiedy zobaczymy 1606?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość znika z TVP! Tylko jeden odcinek w tygodniu! Kiedy zobaczymy 1606?

M jak miłość znika z TVP! Tylko jeden odcinek w tygodniu! Kiedy zobaczymy 1606?

"M jak miłość" będzie w TVP2 tylko jeden raz w tygodniu! Czy to oznacza, że serial o Mostowiakach powoli znika z TVP? Dlaczego we wtorek, 12.10.2021 nie będzie "M jak miłość" w TVP2? Widzowie tak jak zwykle zobaczą tylko "Barwy szczęścia", a potem o godzinie 20.55 miejsce "M jak miłość" zajmie film fabularny! Dlaczego więc tego dnia zabraknie dalszych losów bohaterów? Jest ważny powód i my go znamy! Sprawdź dlaczego zabraknie jednego 1606 odcinka "M jak miłość" w tym tygodniu w połowie października?

Dlaczego nie będzie 1606 odcinka "M jak miłość" we wtorek, 12.10.2021?

Zaskakujące wieści dla fanów "M jak miłość"! W połowie miesiąca zabraknie jednego odcinka serialu! Dokładnie we wtorek, 12 października 2021, w TVP2 o stałej porze zostanie wyemitowany nowy odcinek "Barw szczęścia", ale fani czekający na dalszy ciąg dramatu Patrycji i Łukasza (Jakub Józefowicz) tego dnia nie dowiedzą się, jak to się dalej potoczy. Dlaczego?

We wtorek, 12.10.2021, wszyscy fani będą wypatrywać kolejnego, 1606 odcinka "M jak miłość". To w tym właśnie odcinku Marta (Dominika Ostałowska) dowie się, że Patrycja nosi dziecko Łukasza i wyruszy na wojnę z Argasińskim. Ale widzowie nie zobaczą tego 12 października! Ten bardzo ważny odcinek serialu zostanie wyemitowany w innym terminie - wiemy kiedy! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1603: Jakub Karski pozna największy sekret Marcina. Tylko jemu wyzna co wyprawia przed rozwodem - ZDJĘCIA

Jest ważny powód, dla którego 12 października nie będzie emisji 1606 odcinka "M jak miłość". Tego samego dnia wieczorem, o godzinie 20.35 rozpoczyna się transmisja na żywo meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, w którym Polacy zmierzą się z Albanią. Mecz zostanie pokazany na TVP1. Zapewne władze TVP uznały, że tak ważne wydarzenie sportowe przyćmi emisje serialowe i wielu fanów nie obejrzy nowego odcinka "M jak miłość".

Dlatego 1606 "M jak miłość" odcinek zobaczymy już 18 października o godzinie 20.55 w TVP2. USPOKAJAMY - 12 października wystąpi jedynie chwilowa przerwa w emisji sagi rodu Mostowiaków, spowodowana relacją na żywo z ważnego meczu Polaków. W kolejnych tygodniach serial "M jak miłość" będzie nadawany bez żadnych zmian, 2 razy w tygodniu w poniedziałki i wtorki o stałej porze.  

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1606: Patrycja w szpitalu przyzna się Marcie, że to Łukasz jest ojcem dziecka. Tylko tak zdoła go ocalić

M jak miłość. Umierający Dawid pozostanie psycholem, ale przez chorobę straci kontrolę! Wszyscy się dowiedzą co zrobił
Sonda
Ile razy w tygodniu chcesz oglądać "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze