M jak miłość

M jak miłość znika jeszcze w tym roku! Zabraknie nowych odcinków i nie wiadomo, co będzie w styczniu! Fani będą wściekli?

2022-12-06 10:41

"M jak miłość" znika w tym roku z anteny! Ulubiony serial Polaków nowe odcinki wyemituje jeszcze tylko przed Świętami. W Wigilię zobaczymy specjalny odcinek świąteczny, w którym Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) wróci do Grabiny, czym niezwykle uszczęśliwi Barbarę (Teresa Lipowska). To wydarzenie zostanie powtórzone 27 grudnia i na tym koniec! Co gorsze, nie wiadomo, co z emisją "M jak miłość" w styczniu 2023 roku! Fani raczej nie będą zadowoleni z takiego obrotu spraw i będą pytać, co się dzieje z serialem. Sprawdź co już wiemy o przerwie w emisji "M jak miłość"!

Koniec M jak miłość jeszcze w tym roku! Nie wiadomo, co z nowymi odcinkami w styczniu

Nowe odcinki "M jak miłość" zobaczymy jeszcze w tym roku: 6, 12, 13, 19 i 20 grudnia. W sobotę 24.12 zostanie wyemitowany specjalny odcinek świąteczny, w którym sam Marek Mostowiak zasiądzie przy wigilijnym stole w Grabinie! I to będzie ostatni raz, kiedy TVP2 pokaże nowe wydarzenia u Mostowiaków. Co się stanie z ulubionym Polaków serialem po Świętach?

Ostatni nowy, 1695 odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany 20.12 o stałej porze w TVP2. Jak informuje serwis z programem telewizyjnym AKPA wigilijny odcinek serii telewizja pokaże dwa razy - 24.12 i 27.12. A później czeka widzów długa przerwa! Jak długo potrwa?

AKPA na ten moment nie podaje informacji, kiedy zostanie wyemitowany 1696 odcinek "M jak miłość". Program telewizyjny kończy się 30 grudnia, nie znane są więc jeszcze plany na Sylwestra i Nowy Rok. Kiedy w 2023 roku saga rodu Mostowiaków wróci do telewizji?      

Widzowie nie muszą się obawiać - "M jak miłość" na pewno wróci z nowymi odcinkami do telewizji po Nowym Roku. Jednak fanów czeka kolejna długa przerwa, która zapewne nie zostanie dobrze przyjęta po ostatnich zmianach, które spowodował Mundial w Katarze. Może jednak powrót Marka Mostowiaka do Grabiny wynagrodzi wszystkim oczekiwanie na nową odsłonę serialu? 

Zobacz też: M jak miłość. Julia na koniec okaże się lesbijką? To się Andrzej zdziwi w finale obrzydliwej seks afery – ZDJĘCIA

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Najnowsze