M jak miłość

M jak miłość. Wyrodna siostra Marzenki przyłapana na kradzieży spadku Uli. Bartek załatwi Beatę – ZDJĘCIA

2022-09-27 12:31

W "M jak miłość" kolejna podła osoba spróbuje pozbawić Ulę (Iga Krefft) spadku! To Beata (Izabela Warykiewicz), wyrodna siostra Marzenki (Olga Szomańska), która wkradnie się znów w łaski Mostowiaków, dobierze się do skarbu Uli. Bartek (Arkadiusz Smoleński) jako jedyny nie będzie ufał "przemianie" siostry Marzenki i przyłapie ją na zuchwałej kradzieży. I to się źle skończy w "M jak miłość"! Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Siostra Marzenki okradnie Ulę ze spadku! Bartek wkroczy ostro - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

W nowych odcinkach "M jak miłość" wyrodna siostra Marzenki wkradnie się do domu Mostowiakówi przekona do siebie rodzinę. Szczególnie Ula, która obecnie jest na etapie wielkiego wybaczania, da się podejść sprytnej Beacie. Jedynie Bartek zachowa dystans i będzie czujnie patrzył, co kombinuje kuzynka zmarłej bratowej. I przyłapie ją na gorącym uczynku! 

- Na pewno Ula jest w tym momencie, kiedy zaczyna się uczyć większego wybaczenia, myślę, że chce dać tej Beacie szansę. Z drugiej strony jest Bartek, który kompletnie nie dopuszcza tego zaufania do ich życia, więc Ula trochę jest pomiędzy młotek a kowadłem - zdradza Iga Krefft w "Kulisiach M jak miłość". 

Beata w "M jak miłość" wkradnie się w serca Mostowiaków, biorąc ich na litość. Podła siostra Marzenki okłamie wszystkich, że rozstała się z Jarkiem, a tymczasem w "Kulisach Ma jak miłość" widzimy, że to wierutne kłamstwo.  

- Nie mogę się pozbierać po rozstaniu z Jarkiem - będzie chlipała w kuchni w Grabinie Beata. 

 - Zdecydowanie Beatka liczy na Ulę, że przekona Bartka do Beatki. Robi dobrą minę do sytuacji. Bartek wyczuwa Beatkę, że coś tam jest nie tak, że przecież ona się nie zmieniła. Bo tacy ludzie się nie zmieniają - zdradza Warykiewicz w "Kulisach M jak miłość".

- No ile jest tego spadku?! To naprawdę taka duża kasa, jak ludzie gadają? - będzie dopytywał Jarek Beatę w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

- Może gdyby nie byłoby tego Jareczka, Beata faktycznie miałaby szansę zmienić się na dobre i z tą rodziną jakoś się tam pogodzić. Ale Jareczek jest i cały czas podjudza. Chce wykorzystać tę biedną Ulkę i jej dobroć...

- Myślę że Ula boi się, że zostanie wykorzystana. W głębi serca czuje, że jest manipulowana przez Beatę - dodaje smutno Krefft w "Kulisach M jak miłość". 

Na szczęście w domu Mostowiaków w "M jak miłość" jest Bartek, który jako jedyny nie pozwoli się omamić wrednej Beacie. I będzie czujnie obserwował manipulantkę, czekając na jej błąd. I doczeka się - Lisiecki przyłapie siostrę Marzenki na kradzieży spadku Uli po Jakubczyku. 

- Bartek nauczony doświadczeniami z panią Beatą zachowuje dystans i trochę już wie, czego może się spodziewać. Ale sprawy rozgrywają się zupełnie inaczej, bo zmienił się. Wychowując dziecko nie może sobie pozwolić na nerwowe rozwiązania sytuacji. Z pełnym spokojem daje Beacie pole, aby ją przyłapać - zdradza Smoleński w "Kulisach M jak miłość". 

- Lepiej będzie jak to odłożysz - powie Bartek w "M jak miłość" zdecydowanym tonem, kiedy Beata będzie zachwycać się spadkiem Uli.

Niestety, jak pisaliśmy jako pierwsi, nawet Bartek w "M jak miłość" nie uchroni rodziny przed najgorszym. Wszystko wskazuje na to, że Beata z Jarkiem w akcie desperacji porwą Kalinkę! Jak zakończy się ta ponura historia Mostowiaków? Przekonamy się śledząc wątek o stałej porze w TVP2. 

Zobacz też: M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

M jak miłość. Lenka zmieni się nie do poznania! Córka Kingi i Piotrka przysporzy im sporych problemów
Najnowsze