M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Wypadek syna Franki. Ledwo pozna Adama, a już stanie się świadkiem koszmarnego zdarzenia - WIDEO

2022-10-11 12:20

Franka (Dominika Kachlik) w 1682 odcinku "M jak miłość" na własne oczy zobaczy wypadek swojego syna Adama (Liam Culbreth)! Uda jej się dotrzeć do Marty (Natalia Sikora) i Karola (Konrad Marszałek) Lewickich i osobiście poznać synka, którego 10 lat temu oddała zaraz po urodzeniu. Góralka dostanie obsesji na punkcie chłopca, a 1682 odcinku "M jak miłość" zaczai się na niego tak, by Lewiccy nie zauważyli, że cały czas ich obserwuje. Marta i Karol nie będą zachwyceni działaniem Zduńskiej, która łamie warunki umowy sprzed lat. Żona Pawła (Rafał Mroczek) stanie się świadkiem wypadku Adama! Powstrzyma się, żeby nie rzucić się na ratunek dziecku?

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Franka pozna Adama w 1678 odcinku „M jak miłość”, a widok syna rozbudzi w niej masę emocji. Pierwsza rozmowa góralki z Adamem zawróci jej w głowie do tego stopnia, że nie będzie w stanie myśleć o niczym innym! Sama Dominika Kachlik w "Kulisach M jak miłość" potwierdza, że jej bohaterka dostanie swego rodzaju obsesji na punkcie chłopca, a do tego złamie umowę, którą zawarła z Martą i Karolem Lewickimi. 

- Adam jest w dobrych rękach, otoczony miłością, ciepłem. Tworzą piękną rodzinę. W głowie Franki pojawia się takie pytanie, czy chce, żeby Adaś dowiedział się, kim ona tak naprawdę jest - tłumaczy aktorka. - Ta chęć, żeby Adaś dowiedział się, że jest jego matką wynika z egoistycznych pobudek. Czy ta chęć poznania Adasia i instynkt macierzyński, który się obudził, nie zaważą nad zdrowym rozsądkiem i ustaleniami, które są już powoli łamane - przyznaje. 

I faktycznie, Franka zacznie mocno wtrącać się w życie syna, który przecież nie ma pojęcia, że Marta nie jest jego prawdziwą mamą. Wkrótce w "M jak miłość" Zduńska będzie z ukrycia przypatrywała się Adamowi, podczas zabawy na rowerze. Niestety w pewnym momencie chłopiec przewróci się, raniąc sobie nogę! Marta i Karol natychmiast zareagują, podbiegną do syna i zaczną mu pomagać. Franka ledwie się powstrzyma, by nie rzucić się na ratunek chłopcu. Jak ma niby wyjaśnić, kim naprawę dla niego jest?

Franka zniszczy życie Lewickim w kolejnych odcinkach "M jak miłość"?

- Adam jest w dobrych rękach, otoczony miłością, ciepłem. Tworzą piękną rodzinę. W głowie Franki pojawia się takie pytanie, czy chce, żeby Adaś dowiedział się, kim ona tak naprawdę jest - tłumaczy Dominika Kachlik w "Kulisach M jak miłość". Sam Paweł dostrzeże, że z żoną dzieją się dziwne rzeczy i postanowi interweniować. Zduński spróbuje przemówić kobiecie do rozsądku, by przestała nachodzić Lewickich! - (...) Paweł nalega, aby zamknąć tę historię, żeby nie mieć kontaktu z tym chłopcem, żeby te emocje co chwile nie wracały, nie buzowały. Myślę, że to jest najbardziej odpowiednia droga, ale ciężko przekonać do tego Frankę – wyjaśnia Rafał Mroczek w „Kulisach M jak miłość”.

Historia Franki i syna na pewno nie zakończy się w najbliższych odcinkach "M jak miłość". Widzowie niebawem zobaczą walkę Franki z samą sobą, a nawet poruszającą rozmowę góralki i Marty Lewickiej. Zduńska dostanie obsesji, ale przecież wszystko przez to, że chce dla Adama jak najlepiej. Jak skończy się ta historia? Dowiemy się już niebawem.

M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze