M jak miłość

M jak miłość. Wojtek postawi Ewie ultimatum! Poświęci matkę dla Basi i Rogowskich - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-11-30 13:12

W 1765 odcinku "M jak miłość" Ewa (Anna Kerth) zacznie przechodzić kolejny kryzys, a swoje emocje będzie wyładowywać na Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Basi (Karina Woźniak). Tyle tylko, że już nie na osobności, a w obecności Rogowskich i swojego syna. Oczywiście, w 1765 odcinku "M jak miłość" Marysia i Artur (Robert Moskwa) tak tego nie zostawią, a w obronie ukochanej zdecydowanie stanie sam Wojtek (Aleksander Szeląg)! A gdy jego matka nie posłucha po dobroci, to syn pójdzie o krok dalej i postawi jej ultimatum! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Ewa straci syna w "M jak miłość"?! Wojtek wybierze Basię i Rogowskich

W 1765 odcinku "M jak miłość" Ewa znów nie będzie w stanie zapanować nad swoimi emocjami, gdy dowie się o ślubie swojej najlepszej przyjaciółki Magdy ze swoim byłym mężem. Kalinowska znów zrobi się wredna i zacznie wyżywać się na pracownikach, ale tym razem jej wybór padnie na Rogowskie, gdyż po ostrzeżeniach Staszka (Sławomir Holland) odpuści chociaż Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura), która i tak będzie miała wystarczająco dużo zmartwień przez tragiczny w skutkach pożar w domu Kiemliczów. Tyle tylko, że w 1765 odcinku "M jak miłość" Ewa zaatakuje już nie tylko Marysię, ale i Basię i to jeszcze w obecności jej rodziców i chłopaka! A na dodatek w najgorszym momencie, gdy okaże się, że młoda Rogowska nie znalazła się na liście uczniów, przyjętych do liceum w Gródku w przeciwieństwie do Wojtka!

- Kochanie, ojej co się stało? - zmartwi się Marysia, gdy zobaczy rozpłakaną córkę.

- Boże, chyba nie jest w ciąży - skwituje Ewa.

- Mamo! -krzyknie wściekły Wojtek.

Oczywiście, w 1765 odcinku "M jak miłość" Kalinowska nie okaże żadnego współczucia wobec ukochanej syna, a na dodatek jeszcze jej dołoży. I choć na szczęście pomyłkę z brakiem nazwiska Basi na liście uda się wyjaśnić, to Ewa wcale nie będzie z tego zadowolona. A to dlatego, że w jej mniemaniu nie będzie ona odpowiednią kandydatką na partnerkę dla jej syna!

- Dla takiej dziewczyny zrezygnować z renomowanego liceum w Warszawie! - zdenerwuje się w obecności wszystkich.

- Dla Ewy relacja z synem jest najważniejsza. Od początku dziwiła się, dlaczego właśnie Basia jest tym wyborem. W jej wewnętrznych aspiracjach pewnie nie jest to idealna dziewczyna dla jej syna - tłumaczyła Anna Kerth w "Kulisach M jak miłość".

- To są 2 zupełnie różne światy. Wojtek zazdrości Basi. Widzi tą bliskość, którą ma Basia z rodziną. Rozumie, że matka chce się z nim dogadać. Jednak jej działania coraz bardziej odpychają syna niż przybliżają - wyjaśnia Aleksander Szeląg w "Kulisach M jak miłość".

W 1765 odcinku "M jak miłość" w obronie Basi staną oczywiście rodzice, ale i Wojtek! Kalinowskiemu zrobi się wstyd za matkę i zacznie przepraszać ukochaną za jej zachowanie, którego ona wciąż nie będzie mogła zrozumie. I to popchnie ją do poważnych przemyśleń na temat sensu tego związku!

- Ja cię strasznie przepraszam. Ale matki się nie wybiera - przyzna Wojtek.

- Ale dlaczego ona mnie tak nie lubi? - zapyta Basia.

- Mama nikogo nie lubi - uzna chłopak.

- To nie jest łatwy czas. Nie ma spokoju tylko jest walka między rodzicami Wojtka i Basi. Basia zastanawia się, ma wątpliwości, czy przez to związek z Wojtkiem ma sens - podsumowuje Karina Woźniak w "Kulisach M jak miłość".

I wobec tej sytuacji w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Wojtek postawi swojej matce ultimatum! Kalinowski nie będzie chciał stracić swojej ukochanej Basi, dlatego da Ewie jasno do zrozumienia, że jeżeli nie zmieni wobec niej swojego stosunku, to on ostatecznie się od niej odwróci i przejdzie na stronę Rogowskich!

- Może chociaż raz w życiu zachowasz się przyzwoicie, bo jeśli tego nie zrobisz, stracisz syna - Wojtek postawi sprawę jasno.

M jak miłość. Ewa Kalinowska pokaże do czego jest zdolna! Ślub byłego męża z Magdą tak ją nakręci
Najnowsze