M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1765: Ślub byłego męża Ewy z Magdą doprowadzi do strasznych wydarzeń! Kalinowska pokaże do czego jest zdolna - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-11-29 9:01

W 1765 odcinku "M jak miłość" Ewa (Anna Kerth) dowie się od Wojtka (Aleksander Szeląg), że były mąż, ojciec jej syna drugi raz bierze ślub, a jego kolejną żoną zostanie Magda, przyjaciółka Kalinowskiej! Od rozwodu Ewy z Ryszardem minęło kilka lat, ale wiadomość o ślubie z Magdą wyprowadzi ją z równowagi. Do tego stopnia, że Kalinowska przestanie nad sobą panować i znów będzie wyżywać się na wszystkich. Oberwie się Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Basi (Karina Woźniak), którą Ewa w 1765 odcinku "M jak miłość" otwarcie nazwie manipulantką, która okręciła sobie Wojtka wokół palca. Na efekty wybuchu Kalinowskiej nie trzeba będzie długo czekać. Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1765 - poniedziałek, 11.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub byłego męża Ewy z Magdą w 1765 odcinku "M jak miłość" będzie dla Kalinowskiej kolejną życiową klęską. Nie przestanie walczyć z Ryszardem o Wojtka, domagając się, żeby 15-letni syn został z nią na stałe w Lipnicy, a jednocześnie jak grom z jasnego nieba spadnie na nią wiadomość, że jej eks żeni się z jej najlepszą przyjaciółką. Teraz Ewa będzie miała już tylko Wojtka, z którym jednak nie zdoła się dogadać, bo zupełnie inaczej niż syn będzie widziała jego przyszłość. Na pewno nie z Basią Rogowską w liceum w Gródku.

To od syna w 1765 odcinku "M jak miłość" dowie się o ślubie Ryszarda z Magdą. - Mój ojciec bierze ślub w sierpniu! - powiadomi matkę Wojtek. - Z kim? - zapyta Ewa, chociaż będzie pewna jaką odpowiedź usłyszy. - Z ciocią Magdą...

- Dla Ewy małżeństwo jej byłego męża z jej najlepszą przyjaciółką oznacza kolejny zawód w życiu, kolejną porażkę. Dla Ewy relacja z synem jest najważniejsza. Od początku dziwiła się dlaczego właśnie Basia jest tym wyborem. W jej wewnętrznych aspiracjach pewnie nie jest to idealna dziewczyna dla jej syna! - powiedziała Anna Kerth w "Kulisach serialu M jak miłość".

Wściekłość na byłego męża za jego ślub Ewa w 1765 odcinku "M jak miłość" wyładuje na Basi, która uzna za "niegodną" bycia z Wojtkiem. Zaatakuje córkę Rogowskich przy Arturze (Robert Moskwa) kiedy dowie się, że Wojtek chce razem z Basią chodzić do szkoły w Gródku.  - Dla takiej dziewczyny zrezygnować z renomowanego liceum w Warszawie?!

Jakby tego było mało w 1765 odcinku "M jak miłość" Marysia usłyszy jak Ewa obrzuca błotem swoją przyjaciółkę Magdę. - Wpakowałaś się mojemu mężowi do łóżka i jeszcze nie miałaś odwagi mi o tym powiedzieć! A kiedy Rogowska zwróci wspólniczce Artura uwagę, że przekracza wszelkie granice w kontaktach z Basią, Ewa wcale nie okaże skruchy. - Coś ci córeczka wypaplała? Owinęła sobie Wojtka wokół palca! Manipulantka!

Zachowanie Kalinowskiej w 1765 odcinku "M jak miłość" stanie się nie do zniesienia, więc Rogowski postawi sprawę jasno - usunie ją z przychodni, jeśli dalej będzie tak traktowała Marysię, Basię, a także pracowników ośrodka zdrowia. - Zawsze byłaś złośliwa, ale teraz już po prostu jesteś wredna!

W finale w 1765 odcinku "M jak miłość" Wojtek przeprosi Basię za matkę Ewę, a Kalinowska po wizycie u Rogowskich w domu Mostowiaków uspokoi się, ale tylko na chwilę. Problemy z byłym mężem Ewy doprowadzą do strasznych wydarzeń nie tylko w przychodni.

- To jest duży szok,to co się wydarza, powoduje, że ona zaczyna widzieć, że na jej życie zawodowe wpływają też jej wybory osobiste. Ewa sięga dna, bo traci wszystko. Może się odbije... - zapowiedziała Anna Kerth w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Ewa Kalinowska pokaże do czego jest zdolna! Ślub byłego męża z Magdą tak ją nakręci
Listen on Spreaker.
Najnowsze