M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1766: Zaręczyny Izy i Radka! Marcin złośliwie pogratuluje byłej żonie trzeciego ślubu

2023-11-28 20:22

W 1766 odcinku "M jak miłość" (Philippe Tłokiński) oświadczy się Izie (Adriana Kalska), a ona zgodzi się zostać jego żoną! Jak Marcin (Mikołaj Roznerski) zareaguje na "radosną" nowinę, że Iza weźmie ślub z Radkiem, że już trzeci raz stanie na ślubnym kobiercu? Zaręczyny byłej żony z kochankiem zachowa spokój, nie da się ponieść emocjom, ale w 1766 odcinku "M jak miłość" złośliwie komentuje fakt, że Iza przyjęła oświadczyny Radka i tuż po ich rozwodzie podejmuje ważną decyzję, która dotknie też ich dzieci! Uszczypliwa uwaga Marcina wywoła gniew Izy! Sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1766 - wtorek, 12.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zaręczyny Izy i Radka w 1766 odcinku "M jak miłość" odbędą się podczas wakacyjnego wyjazdu kochanków z dziećmi nad morze! Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że Radek wreszcie podaruje Izie pierścionek zaręczynowy, a ona zgodzi się na ślub! Oczywiście to nie oznacza, że Chodakowska będzie stuprocentowo pewna uczuć do kochanka, dla którego porzuciła Marcina. Wręcz przeciwnie! Nadal będzie wściekle zazdrosna o romans Marcina z Kamą (Michalina Sosna) o to, że były mąż spotyka się z tancerką erotyczną, która zapewne będzie matkować ich dzieciom, Szymkowi (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska).

Szymek wścieknie się na zaręczyny Izy i Radka

Nie jest też tajemnicą, że w 1766 odcinku "M jak miłość" Marcina o zaręczynach Izy z Radkiem zawiadomi Szymek. 9-letni syn Chodakowskiego nie będzie krył wściekłości, że sprawy między matką i jej nowym wybrankiem zabrnęły tak daleko. Zadzwoni do ojca, żeby dać upust swojej złości. - Myśleli, że już śpię, ale udawałem, jak Radek dał jej ten cholerny pierścionek! - przekaże Marcinowi, który jak podaje portal światseriali.interia.pl od razu zwróci synowi uwag, żeby nie przeklinał. - A co, mam się cieszyć? To koniec. Do dupy z tym wszystkim!

Po chwili Szymek w 1766 odcinku "M jak miłość" przekaże telefon Izie i tak Marcin będzie miał okazję "pogratulować" byłej żonie zaręczyn z Radkiem. - Zadzwonił i o wszystkim mi powiedział. Gratuluję - powie Chodakowski obojętnym tonem, jakby w ogóle to go nie obchodziło. - Żałuję, że Szymek dowiedział się w ten sposób. Chciałam z nim porozmawiać, jakoś go przygotować - Iza jak zwykle będzie się tłumaczyć ze swoich bezmyślnych czynów.

Marcin złośliwie skomentuje zaręczyny Izy i Radka

Wyjaśnienia Izy w 1766 odcinku "M jak miłość" sprowokują Marcina do uszczypliwego komentarza. - Przygotowujesz go od dłuższego czasu! - wytknie byłej żonie, która rozbiła ich rodzinę, odeszła do kochanka i wymusiła na nim szybki rozwód. Reakcja Izy będzie dosyć nerwowa. - I po co się wyzłośliwiasz?!

- Nie chciałem być złośliwy. Sorry, jeśli tak to odebrałaś. Stwierdzam tylko fakt. Idziecie naprzód. Taka jest wasza decyzja, nie mnie to oceniać. Zastanawiam się tylko, jak pomóc Szymkowi - Marcin w 1766 odcinku "M jak miłość" po zaręczynach Izy i Radka będzie myślał przede wszystkim o tym jak kolejne zmiany wpłyną na psychikę Szymka. W tym momencie Chodakowska doniesie Marcinowi, że ich syn daje Radkowi się mocno we znaki.

- On nie daje sobie pomóc. Maja zachowuje się wzorowo, ale Szymek ciągle się buntuje, mimo że Radek okazuje mu naprawdę świętą cierpliwość - załamie się Iza, która w 1766 odcinku "M jak miłość" kolejny raz będzie myślała nie o tym jak jej życiowe wybory odbiją się na Szymku, ale o tym, że nie może być w pełni szczęśliwa z Radkiem.

M jak miłość. Przyjaciel Pawła ze szkoły uwiedzie Frankę? Będzie zdrada u Zduńskich?
Najnowsze