M jak miłość

M jak miłość. Wielka awantura o powrót Magdy do Andrzeja! Wybaczenie zdrady z Julią jest odrażające?

Magda (Anna Mucha) w "M jak miłość" wybaczyła Andrzejowi (Krystian Wieczorek) wszystko i całowała go po rękach, kiedy leżał nieprzytomny w śpiączce w szpitalu pod wypadku w Ukrainie. Okazuje się jednak, że ten wybuch miłości Budzyńskiej nie wszystkim się spodobał. Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie odbyła się wielka awantura o to, czy nie za szybko Magda zapomniała o zdradzie Andrzeja z Julią (Marta Chodorowska), ciąży i bieganiu męża na każde wezwanie kochanki. A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu i zobaczcie TO wszystko w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Magda za szybko wybaczyła Andrzejowi zdradę? Wielka awantura wśród fanów!

W 1710 odcinku "M jak miłość" zobaczyliśmy wzruszające sceny powrotu Magdy do Andrzeja. Budzyńska oszalała ze strachu o męża, kiedy zaginął po wypadku w Ukrainie. Kiedy Kamil sprowadził przyjaciela w stanie śpiączki do Polski, zobaczyliśmy nagły wybuch miłości Magdy. Budzyńska odwołała nawet rozwód! Jednak nie wszyscy fani są zachwyceni tym  faktem, padły nawet słowa, że to jest odrażające!

"M jak miłość": alkohol i seks na konferencji we Wrocławiu

Przypomnijmy - w 1653 odcinku "M jak miłość" Andrzej upił się z Julią na konferencji we Wrocławiu, a już w następnym odcinku obudził się nagi w jej łóżku. Szybko pojawiła się wieść o ciąży Malickiej i wielki dramat. Magda dowiedziała się o wszystkim nie od męża, a od Sylwii, a Andrzej próbował ratować małżeństwo równocześnie opiekując się ciężarną kochanką. Ostatecznie Julia straciła dziecko, w 1714 odcinku targnie się na swoje życie. Okazuje się, że część fanów nie wybaczyła tak szybko, jak Magda tej seks afery Budzyńskiego!

- Odrażające. Już mu wybaczyła seks z inną? - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie. 

- A ja liczę na to, że między Nim, a Julią, nic nie było, on wtedy, jak był pijany, ledwo co trzymał się na nogach, to by z Nią nie działał. Ona zapewne wszystko ukartowała ( moja wersja jest taka, bo nie wyobrażam sb zniszczenia Madzi i Andrzeja 🥺)

-  Ja tez przez chwilę tak myślałam i czekałam aż rozwiążą ten wątek ale niestety jak widać 😐🙄

- W ogóle dla mnie pomysł powiedzmy rzekomej zdrady Andrzeja, to bujda, okropnie się to oglądało, jak można było zniszczyć, tak super parę, oni byli wzorem do naśladowania, ideałem 🥺. Teraz kochają się to jest piękne, ale mam wrażenie, że jakby nie pojechał na wojnę, to doszło by do rozwodu, a ona przyleciała do niego, bo dręczyły ja wyrzuty sumienia ~ nie tak wyobrażałam sb ich małżeństwo 😥. Już bym wolała, by prowadzili sobie spokojne życie w siedlisku, mieli by gości, na wakacje wyjeżdżali by np. po Polsce, lub za granicę, Kinia i Piotrek, byli by na straży kwatery przyjaciółki, ehh

- Odrażające? Wybaczanie drugiemu człowiekowi jest odrażające? Widzę, że Pani to z tych ludzi co to wolą kisić się za wszelką cenę w swoim nieszczęściu i pielęgnować własne urazy. A potem słyszymy, że była żona długo po rozwodzie nie daje żyć byłemu mężowi.

Do dziś nie wiadomo, czy w "M jak miłość" do seksu Andrzeja z Julią doszło. Nie pokazano tych scen na ekranie, a jedynie "owoce" tej jednej nocy. Czy Magda naprawdę ma co wybaczyć Andrzejowi? A może zrobiła to faktycznie za szybko? Dajcie znać, co myślicie w sondzie na końcu tekstu!

Nie przegap:  M jak miłość, odcinek 1711: Radek po wypadku zaśmieje się jak wrobił Izę. Przekręt z wróżbą ujdzie mu na sucho? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda i Andrzej znów razem! Wybudzi się ze śpiączki, ale będzie w kiepskim stanie
Sonda
Czy Magda w "M jak miłość" powinna była już wybaczyć Andrzejowi zdradę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze