M jak miłość

M jak miłość. Wielka awantura o Frankę! Nikt nie chce patrzeć, jak Paweł traci ukochaną żonę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1997 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) została postrzelona w bistro przez kochanka (Paweł Roman) Lilki (Monika Mielnicka). Sceny rodem z filmów sensacyjnych nie wszystkim jednak przypadły do gustu - "M jak miłość" ma opowiadać o miłości, a nie strzelaninach! Fani dosłownie zalali profil serialu na Instagramie złością, bo nie tak ma wyglądać małżeństwo Pawła (Rafał Mroczek) i Franki Zduńskich! Frankę wciąż spotykają jakieś wypadki, ale rana postrzałowa, to już przesada. Sprawdź, co sądzą na ten temat wierni fani "M jak miłość" i daj znać, jakie jest Twoje zdanie w SONDZIE na końcu tekstu!

M jak miłość to już K jak kryminał?! Fani nie darowali scenarzystom postrzelenia Franki! 

Kiedy Franka w 1698 odcinku "M jak miłość" zasłoniła swoim ciałem ukochanego Pawła, oberwała kulę przeznaczoną dla niego. Kochanek Lilki, Ethan (Paweł Roman) okazał się gangsterem, który nie cofnie się przed niczym, aby ochronić swoje brudne interesy. Nieprzytomna Franka w 1698 odcinku serialu trafi do szpitala, ale na razie widzowie widzieli rozpacz Pawła nad zalaną krwią ukochaną żoną. I szybko dali znać, że nie chcą oglądać takich obrazków!

Fani zastanawiają się, czy Franka w "M jak miłość" przeżyje postrzał i w jakim będzie stanie. Jak pisaliśmy TUTAJ, wiadomo już, że Franka wybudzi się ze śpiączki, ale najpewniej do końca życia po dramacie w bistro zostanie kaleką

NIEEEEE

- Jakbyście znowu partnerce Pawła coś zrobili, to… bym się obraziła na was już po całości

- To jest tak fajny chłopak.. Facet ideał mówiąc o charakterze ?

- Ja to już nie wiem czy to prawda czy nie ale czytałem gdzieś w zeszłym roku że Aktorka która gra Frankę ma podobno grać w nowym serialu Polsatu ima z M jak Miłość odejść. Pisali też że na jakiś czas ma odejść. Jak odejdzie na stałe to uśmierca ją (oby nie). Zobaczymy co będzie

Jednak prawdziwe "piekło" wśród fanów rozpętało się po komentarzu jednej z fanek, która życzy France w "M jak miłość" śmierci.  

- Niech umrze. Paweł ją pomści. Pozna nową kobietę. Coś się będzie wreszcie działo ??

- serio? Życzysz komuś śmierci? ?‍♀️

- to tylko serial. Nie wiem czy wiesz

- No co ty nie powiesz? Ale nawet jeśli jest to serial, nie życzy się komuś śmierci

- Ale nawet jeśli to nie powinno się pisać takich słów ? Ty jesteś chora czy udajesz? Weź leki na głowę!

A jakie jest Wasze zdanie o sensacyjnych wątkach w "M jak miłość"? Dodają pikanterii historii Mostowiaków i przyjaciół, czy raczej są zbyt brutalne i z innej "bajki"? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu! 

Nie przegap: Wielka wpadka w M jak miłość z chorym na białaczkę Jakubem! Nawet 3-letnie dziecko się domyśliło

M jak miłość odcinek 1698 ZWIASTUN. Franka przeżyje postrzał, ale będzie z nią bardzo źle! Paweł straci żonę?
Sonda
Czy uważasz, że wątki sensacyjne pasują do "M jak miłość"?
Najnowsze